Lindsay Lohan'ın ilk paylaşımları Ankara'dan

Instagram hesabındaki tüm fotoğrafları silen ABD'li ünlü oyuncu Lindsay Lohan, ilk paylaşımlarını; Ankara'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ile gerçekleştirdiği görüşmeden yaptı.

 • 1

  Otuz yaşındaki ünlü oyuncu, geçtiğimiz haftalarda Instagram'daki tüm fotoğraf ve videolarını silerek, hesabının bilgi bölümüne "Alaikum salam" yazmıştı. Lohan'ın bu davranışının ardından Instagram'da paylaştığı ilk kareler ise Beştepe ziyareti sırasında çektirdiği görüntüler oldu.
 • 2

  Lohan, paylaştığı ilk fotoğrafla birlikte, "Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan ve First Lady'nin beni evlerine davet etmesi rüya gibi. Suriyeli mültecilere yardım etmek için gösterdikleri çabalar gerçekten ilham verici. Barış şimdi başlıyor" notunu düşen Lohan, ABD Başkanı Donald Trump'ı da etiketlediği mesajında, "Barış için lütfen... Aleyküm Selam" ifadesini kullandı.
 • 3

  Lohan, paylaştığı ikinci görselin altına ise, "Bu. Şimdi. Şu an. Zamanda bir an. Sonsuza dek var olacak. #Barış #2017 #DünyaBeştenBüyüktür Türk halkına ve her gün yaptıklarına yardım etmek için kendinizi etiketleyin" diye yazdı.
 • 4

  SURİYELİ BANA DA YANINDAYDI

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan dün, Beştepe'de ABD'li oyuncu Lohan ve Doğu Halep'te yaşanan dramı, annesiyle beraber dünyaya sosyal medya üzerinden duyuran yedi yaşındaki Suriyeli Bana el Abed'i de kabul etti. Basına kapalı gerçekleşen kabulde Lohan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'a, "Dünya 5'ten büyüktür" rozeti taktı.
 • 5

  Hollywood yıldızı Lohan, daha önce İstanbul Sultanbeyli'de yaşayan Suriyeli bir aileyi ziyaretinde, Türkiye'nin Suriyeli mültecilere ev sahipliği yapma anlamında büyük bir başarıya imza attığını belirtmişti.

 • 6

  Sabah'ın haberine göre; ünlü yıldızın, samimi bir ortamda gerçekleşen görüşme sırasında çok mutlu olduğu, Emine Hanım'la da sıcak bir sohbet gerçekleştirdiği öğrenildi. Lohan'ın, Emine Erdoğan himayesinde geçtiğimiz yıl Ankara'da açılan Afrika El Sanatları Pazarı ve Kültür Evi projesini öğrendiğinde çok heyecanlandığı, bunun üzerine de Emine Hanım'ın, Lohan'a, bu sosyal sorumluluk projesinin detaylarını anlattığı belirtildi.
 • 7

  Afrika El Sanatları Pazarı ve Kültür Evi projesi kapsamında; Afrika'da üretilen el sanatları ürünlerinin Türkiye'de pazarlanması ve elde edilen gelirin Afrikalı çocukların eğitiminde ve hastalıklarla mücadelede kullanılması hedefleniyor. Lohan'ın Kenya'da yürütmek istediği bir proje olduğu ve bu konuyla ilgili yapılabilecekleri konusunda Emine Erdoğan'dan bilgi aldığı da öğrenildi.
 • 8

  ARAPÇA DERSİ ALIYOR

  Dubai'de yaşadığı öğrenilen Lindsay Lohan'ın, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'la yaptığı sohbette Kur'an-ı Kerim öğrendiğinden de bahsettiği belirtildi. Ünlü oyuncunun henüz Müslüman olmadığını söylediği, Kur'an-ı Kerim'i daha iyi anlayabilmek için Arapça dersleri aldığı ve mülteciler için Mart ayında tekrar Türkiye'ye geleceği bilgisine de ulaşıldı.