Magazin turu (8 Mart 2017)

Bensu Soral'dan Beren Saat'e, Demet Özdemir'den Özge Günel'e hangi ünlü nerede görüldü, ne dedi? İşte kısa magazin haberleri

 • 1

  'Duyduğumda inanamadım'

  'İçerde' dizisinin oyuncusu Bensu Soral, kadroya dahil olan Uğur Yücel hakkında konuştu. Soral “Duyduğumda inanamadım. Aileme, sevdiklerime ‘büyük transfer’ diye mesajlar attım. Bir dizide gelinebilecek son nokta Uğur Yücel diye düşünüyorum. Uğur abiyle henüz karşılaşmadım, umarım en kısa sürede karşılaşırım” dedi.

 • 2

  Tüp bebek kahkahası

  Etiler Memorial Hastanesi'nde estetik merkezine gelen Beren Saat, hastane çıkışı hızlı adımlarla aracına yöneldi. Habercilerin yoğun ilgisi karşısında konuşmak istemediğini söyleyen güzel oyuncu, bir muhabirin "Tüp bebek tedavisi için mi geldiniz?" sorusu karşısında, "Tüp bebek mi?" diyerek kahkaha attı.

 • 3

  Dinlenmek için AVM'ye geldi

  Oyuncu Demet Özdemir, önceki gün erken saatlerde Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. Dizi setinin sabaha kadar sürdüğünü ve setten yeni geldiğini belirten Demet Özdemir, "Yaklaşık 3 saatlik aram var arkadaşlar. Çekimlerimiz bu bölgenin yakınında, dinlenmek için buraya geldim. Biraz yemek yiyip dinlenip sonra tekrar sete döneceğim" açıklamasında bulundu.


 • 4

  Aşıkların sinema keyfi

  Yıldızlar Şahidim dizisinde rol alan Özge Gürel, önceki gün kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Serkan Çayoğlu ile Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. Akşam saatlerinde geldikleri Zorlu AVM'de kısa bir tur atan Özge Gürel-Serkan Çayoğlu çifti, daha sonra sinema katına geçerek, 'Lion' filmini seyrettiler. Aşıklar, filmin ardından bir mekana geçerek, burada romantik bir akşam yemeği yediler.

 • 5

  Güneşli havanın tadını çıkardılar

  Beşiktaş'ta forma giyen Gökhan Gönül, eşi Hatice Gönül ve oğulları Baran'le Bebek'teydi.
  Güneşli havanın tadını çıkartan Gönül Ailesi, sahil turundan sonra soluğu bir kafede aldı.
  Yemek yemek için oturdukları yerde oğulları Baran sıkılınca, Hatice Gönül ve yardımcısı, Baran'ı gezintiye çıkardı. Gökhan Gönül ise kafede eşi ve oğlunu bekledi.

 • 6

  Sahilde yürüyüş yaptı

  Yönetmen Hamdi Alkan'ın oyuncu eşi Selen Görgüzel Alkan, önceki gün bir arkadaşıyla Bebek'teydi. Güzel havayı sahilde yürüyüş yaparak değerlendiren Selen Görgüzel, spor kıyafetleriyle de oldukça şıktı. Lucca adlı mekana giderek kahve molası veren oyuncu, objektiflere poz vermeyi de ihmal etmedi.

 • 7

  Cihangir'de kahve molası

  Derya-Ferhan Şensoy kardeşler, önceki akşam meslektaşları Selim Bayraktar'la birlikte Cihangir'de görüntülendi. Rose Marina adlı mekanda kahve içen Derya Şensoy, Ferhan Şensoy ve Selim Bayraktar, gazetecilerin ricasını kırmayarak fotoğraf çektirdi. Babalarının tiyatro oyunundan çıktıklarını belirten Şensoy kardeşler, "Bugün babamızın tiyatro oyunu vardı, hep birlikte oraya gittik. Herkese tavsiye ederiz, çok güzel ve eğlenceli geçti" dedi.

 • 8

  Tuba Ünsal'ın alışveriş turu
  İçerde dizisinin yeni oyuncusu Tuba Ünsal, geçtiğimiz günlerde Kanyon'daydı. Yakın bir dostuyla akşam yemeği yemek için geldiği Wagamama Restoran'da uzun süre vakit geçiren Tuba Ünsal, yemek sonrası mağazaları dolaşarak alışveriş yaptı.