Murat Boz telefonunu değiştirdi (Aslı Enver ile Murat Boz neden ayrıldı?)

Ayrılık kararı alan Aslı Enver ile Murat Boz hakkındaki iddialara bir yenisi daha eklendi. Enver ile barışmak istemeyen Boz'un telefon numarasını değiştirdiği öne sürüldü. Ünlü çiftin ayrılığı hakkında iki farklı iddia ortaya atılmış, kıskançlık ve evlilik neden olarak gösterilmişti.

 • 1

  Aslı Enver’le ilişkisini sonlandıran Murat Boz, güzel oyuncu barışmak için sürekli kendisini arayınca eski hattını kapatıp yeni numara aldı.
 • 2

  Ortak arkadaşlarının mesajlarına da yanıt vermeyen popçu, eski hattını kapatarak sadece yakınlarının bildiği yeni bir numara kullanmaya başladı
 • 3

  HT Magazin'den Serkan Öztürk'ün haberine göre, ünlü popçunun Aslı Enver’i terk etme nedeni ortaya çıktı. Kulislerde konuşulanlara göre Enver, Boz’u kıskançlıklarıyla bunalttı.
 • 4

  Sevgilisinin, gittiği her yerde telefonla arayıp kendisini sorgulamasından bunalması ve bu durumun işlerine de yansıması üzerine ünlü popçu, “Aslı yeter!” diyerek ayrılık kararı aldı.
 • 5

  Kafa dinlemek için gittiği Miami’den dün dönen Boz, barışmak isteyen Enver’in telefonlarını açmadı. Ortak arkadaşlarının mesajlarına da yanıt vermeyen popçu, eski hattını kapatarak sadece yakınlarının bildiği yeni bir numara kullanmaya başladı. Boz, Miami tatilindeyken ailesiyle gizli hattından konuştu.
 • 6

  Akşam Life'ın haberine göre ise daha önce de ayrılan ikili, ailelerin araya girmesiyle barışmıştı. Ancak Aslı Enver’in evlilik isteği ayrılığa neden oldu.