Mustafa Sandal: Anneliğine ve çocuklarına bağlılığına asla laf ettirmem!

Dokuz yıldır evli olan Mustafa Sandal ve Emina Sandal çiftinin boşanacakları öne sürülmüştü. Bu iddialar üzerine ikili karşılıklı olarak açıklamalarda bulunmuştu. Son olarak Mustafa Sandal sosyal medyadan eşinin fotoğrafını paylaşarak, "Onun anneliğine ve çocuklarına bağlılığına asla laf ettirmem!" ifadelerini kullandı.

 • 1

  Emina Sandal'ın sosyal medyadan, "Gerçek bir adam kadını asla incitmez. Bir kadını ağlattığında çok dikkatli ol. Çünkü Allah onun gözyaşlarını sayar. Kadın, erkeğin kaburgasından yaratılmıştır. Ayaklarından yaratılmadı. Öyle olsaydı ezilirdi. Üstün olsun diye başından da yaratılmadı. Ama göğsünden yaratıldı. Eşit olsun diye. Kolun biraz altında, korunsun diye... Kalp hizasında sevilsin diye…" sözlerinin yer aldığı bir paylaşımın ardından Mustafa Sandal da bir mesaj yayınladı.
 • 2

  Mustafa Sandal açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Ben bir açıklama yapmış ve çocuklarımız için bir ricada bulunarak konuya hassasiyetle yaklaşılmasını rica etmiştim. Ricamı kırmayan basın mensuplarına teşekkürü bir borç bilirim. Ne var ki, ailemizi sürekli diline dolayıp, olmadık yorumlar yapanların da olması bizi derinden üzdü."
 • 3

  "Eşim Emina Sandal benim için dünyanın en güzel, en iyi kalpli ve en iyi annesidir. Onun anneliğine ve çocuklarına bağlılığına asla laf ettirmem!"
 • 4

  "Nereye kadar sürecek böyle? Konuşmadıkça daha mı çok malzeme olacağız? Bize bir soru soruldu ve gereken açıklamayı yaptık. Gizlemedik, saklamadık, yalan söylemedik. Bu değil miydi basının bizlerden hep istediği? Biz sizleri kırmadık, lütfen sizler de bizi kırmayın."
 • 5

  "Bu saatten sonra bir aile babası olarak, çocuklarıma ve çocuklarımın annesine karşı yapılacak olumsuz yorumlar, yalan ve iftiralar karşısında yasal haklarımızı kullanacağımızı bildirmek durumundayım. Aşkın ve iyi kalplilerin hep kazanması ve korunması dileklerimle..."