Otelcilerin kabusu ünlüler

Dünya Otelciler Birliği, otellerinde ağırlamak istemedikleri 5 ünlüyü sıraladı.

 • 1

  Otelcilerin kabusu ünlüler

  Otelcilerin kabusu ünlüler
  Dünya Otelciler Birliği (İH&RA) otellerde rezervasyon yapmak istemedikleri "VIP Kara Listesi"ni açıkladı. İlginç istekleriyle otel çalışanlarını zor durumda bırakan ünlü isimler şöyle...
 • 2

  Amy Winehouse

  Amy Winehouse
  "VIP Kara Listesi"de ilk sırada yer alan Winehouse, otel çalışanlarını bezdiren taleplerinin yanısıra istekleri yerine getirilmediğinde agresif tavırlar sergilemesi nedeniyle listede ilk sırada yeraldı.
 • 3

  Axl Rose

  Axl Rose
  Kara listenin ikinci sırasında yeralan "Guns n’Roses" topluluğunun lideri Axl Rose ise ilginç istekleriyle otel çalışanlarını zor durumda bırakan ünlülerden. Rose'un bir otel görevlisini bacağından ısırdığı yönünde iddiaların ortaya çıkması da kara listede bulunma sebebini açıklıyor.
 • 4

  Britney Spears

  Britney Spears
  Listede üçüncü sırada yeralan Britney Spears ise gereğinden fazla oda ayırtması ve otel ücretini ödememesi nedeniyle otelcilerin korkulu rüyası ünlüler arasında yeralıyor.
 • 5

  Nicole Kidman

  Nicole Kidman
  Süitindeki banyonun 60 vatlık ampullerini 40 vatlıklarla değiştirilmesini şart koşan Kidman ise özellikle oda servisi çalışanlarını, tutsağı haline getiriyor.
 • 6

  Mariah Carey

  Mariah Carey
  Listede son sırada bulunan ünlü şarkıcı Mariah Carey ise kaldığı süitin küvetinin maden suyu ile doldurulup her an kendisi ve köpeği için hazır tutulmasını istemesiyle otel görevlilerini bezdiriyor.