Şebnem Bozoklu hesabını gizledi

Bodrum’da bir gençle dudak dudağa görüntülenmesinin ardından eşi Emre İzer’i aldatma idiasıyla gündeme gelen oyuncu Şebnem Bozoklu, Instagram hesabını gizleme kararı aldı.

 • 1

  HERKES O FOTOĞRAFLARI KONUŞTU

  HERKES O FOTOĞRAFLARI KONUŞTU
  Oyuncu Şebnem Bozoklu’nun, önceki günlerde Bodrum Gündoğan'daki bir villanın bahçesinde genç bir erkekle öpüştüğü ve birlikte iç çamaşırlarıyla denize girdiği fotoğraflar magazin gündeminde ilk sıraya oturdu.
 • 2

  INSTAGRAM'I GİZLEDİ

  INSTAGRAM'I GİZLEDİ

  Instagram hesabı üzerinden yeni filmi “Yok Artık 2”nin afişini paylaşan Bozoklu, fotoğrafın altına özel hayatıyla ilgili çok sayıda olumsuz yorum gelmesi üzerine hesabını gizli hale getirdi.

 • 3

  AYRILDIKLARI İDDİA EDİLDİ

  AYRILDIKLARI İDDİA EDİLDİ

  Bozoklu, iki ay önce altı yıllık eşi Emre İzer’le boşanma kararı aldıkları iddiasıyla gündeme gelmiş, çiftin evlerini ayırdığı öne sürülmüştü.

 • 4

  AYRILIĞI İNKAR ETTİ

  AYRILIĞI İNKAR ETTİ

  Son olarak “Çifte Saadet” dizisinde Perihan karakterini canlandıran 36 yaşındaki oyuncu, ayrılık iddialarının gerçeği yansıtmadığını açıklamış ve ünlülerin evliliklerinin kısa sürede bitmesiyle ilgili şunları söylemişti:

  "Bizim bu anlamda birbirimizle uğraşacak zamanımız olmaz. Emre de ben de çok yoğun çalışıyoruz. Eve giriş çıkış saatlerimiz normalin dışında olduğundan birbirimizi gördüğümüzde sadece sevgiyle bakarız.”

 • 5

  AVUKATTAN AÇIKLAMA

  AVUKATTAN AÇIKLAMA
  Henüz resmi olarak boşanmayan Bozuklu ve Emre İzer'in avukatından ise basına yansıyan görüntülerle ilgi açıklama geldi.

  Ünlü çiftin ayrılma kararı aldığını belirten Avukat Bahar Varol yazılı olarak şu açıklamayı yaptı:
 • 6

  "EVLİLİKLERİ FİİLİ OLARAK BİTTİ"

  "EVLİLİKLERİ FİİLİ OLARAK BİTTİ"

  Müvekkillerim Şebnem Bozoklu ve Emre İzer' in evlilikleri 10 aydır fiili olarak bitmiş; resmi olarak da sonlandırılması için yasal süreci başlatmam adına, karşılıklı anlaşarak gerekli talimatı geçtiğimiz hafta tarafıma vermişlerdir.

 • 7

  GİZLİ TUTULUYORDU

  GİZLİ TUTULUYORDU

  Adli yargıya intikal etmiş bu süreçte taraflar hakkında gizlice görüntülenerek haber yapılması ve yanlış bir algı oluşturulması sebebiyle, yine tarafların ortak kararıyla gizli tuttuğumuz bu süreci tüm kamuoyu ile paylaşma zarureti doğmuştur.


  Yapılacak haberlerde yasalar ve gazetecilik etiği gereği saygı çerçevesinin korunmasını önemle rica ederim.