Sema Aydemir Survivor 2018 All Star hazırlıklarına başladı

ntv.com.tr

Geçtiğimiz yıl ünlüler takımından Survivor'a katılan milli atlet Sema Aydemir başarılı performansıyla Kıbrıs'a kadar gitmeyi başarmış ancak çeyrek finalde Adem ile çıktığı SMS oylamasında hayallerine veda etmişti. Survivor'da oğlu Ali'ye duyduğu özlemle sık sık duygusal anlar yaşayan Aydemir, Survivor tarihinin rekortmeni oldu. İstatiksel olarak hem erkeklerde hem kızlarda zirvede yer alan Aydemir Survivor 2018'in All Star kadrosunda yer alacak. Hazırlıklara başlayan ve "Şampiyon olmaya gidiyorum" ifadelerini kullanarak iddialı olduğunu vurgulan Aydemir ile Survivor çalışmaları yaptığı spor salonunda buluştuk. "Keşke şu iyiliği yapmasaydım dediğim bir anı var" diyerek pişmanlığını anlatan Aydemir ile en'lerini, hedeflerini ve merak edilenlerini konuştuk. (Batuhan DURMUŞ / batuhan.durmus@ntv.com.tr)

 • 1

  "ACUN AĞABEY İKNA ETTİ"

  survivor 2017, Sema Aydemir, survivor sema, survivor all star, survivor 2018

  Survivor ile yollarınız nasıl kesişti?

  "Benim ikizim çok istiyordu Survivor'u ve sürekli başvuralım diyordu. Ben devlet memuruyum, oğlum var, sporcuyu olduğum Enka kulübüm var, milli takım var. Hep, 'Asla yapamam asla. Bir sürü sorumluluğum var' dedim. Sonra aradılar. 'Gitmeyeceğim' diyerek görüşmeye gittim Acun ağabey sağolsun muhteşem konuşmalarıyla ikna etti ve Survivor yoluna çıktım"
 • 2

  "OYUNLARI VERME KAFASIYLA DEVAM ETTİM"

  survivor 2017, Sema Aydemir, survivor sema, survivor all star, survivor 2018

  Geçen yılın Survivor'unda sevdiğiniz, uzak olduğunuz ve rakip gördüğü kişiler?

  "En yakın isimler; Serhat, Furkan, İlhan. En uzak isim; Şahika'ydı. Karşıma bu çıkarsa zorlanırım dediğim bir durum olmadı. Ama güç yarışlarında Tuğçe benden güçlü bence bunu alır diyebiliyordum. Survivor kafasında, 'Sema yenmek var yenilmek var kendine gel' dediğim için strese girmiyordum. Bütün oyunları alamayacağıma göre bazı oyunları verme kafasıyla yoluma devam edebildim."

 • 3

  "ŞAMPİYONLUK GİDECEK BİLE OLSA YAPMAM"

  survivor 2017, Sema Aydemir, survivor sema, survivor all star, survivor 2018

  Asla bunu yapmam veya keşke bunu yapsaydım dediğiniz durumlar oldu mu?

  "Şampiyon olacağımı, yanımdaki insanlarla kötü göründüğümü bilsemde asla kardeşim dediğim, arkadaşım