Sevgili Geçmiş'in ilk bölümüne Yurdaer Okur (Tekin Malik) damga vuracak

25 Ekim Cuma günü izleyici ile buluşacak olan Star TV'nin yeni dizisi Sevgili Geçmiş'in ilk bölümüne Tekin Malik karakterine hayat veren Yurdaer Okur damga vuracak.

 • 1

  Merakla beklenen Star TV'nin yeni dizisi Sevgili Geçmiş'in ilk bölümünde Yurdaer Okur, Tekin Malik karakteri ile ekrana gelecek.


  Sevgili Geçmiş 1. yeni bölüm fragmanı (Tıkla oku)

 • 2

  Performansı ile göz dolduran, başarılı oyuncu Okur’un, İpek (Sevda Erginci) ile olduğu olduğu sahnelerde tansiyon yükselecek.


  Sevgili Geçmiş 1. yeni bölüm fragmanı (Tıkla oku)

 • 3

  Yapımcılığını Süreç Film, Ali Gündoğdu’nun üstlendiği, oyuncu kadrosunda; Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Burak Yamantürk, Özge Özacar, Burak Çelik, Elifcan Ongurlar ve Melih Selçuk’un yer aldığı Sevgili Geçmiş soluk soluğa izlenecek hikayesi ile Star ekranlarında seyirci ile buluşacak.

  Sevgili Geçmiş 1. yeni bölüm fragmanı (Tıkla oku)

 • 4

  Birbirinden habersiz üç kardeşin etkileyici ve sürükleyici hikayesini anlatan Sevgili Geçmiş üç kadının gerçeklere giden yolda karşılarına çıkan zorlukları konu ediniyor.
 • 5

  Sevgili Geçmiş in senaryosunu Funda Alp kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Aydın Bulut oturuyor.
 • 6

  SEVGİLİ GEÇMİŞ KONUSU:

  Birbirinden habersiz büyümüş üç kız kardeş bir gün gizemli bir mektup alırlar ve aralarından birinin düğününde buluşurlar. Ama düğün gecesi kendilerini hiç beklemedikleri bir durumun içinde bulacaklardır. Biri müzisyen, diğeri doktor, bir diğeri ise uçsuz bucaksız üzüm bağlarının sahibi olan üç kardeş o geceden sonra Ege’nin güzel kasabası Güneşli Bahçe’den çıkamazlar ve birlikte yaşamaya mecbur kalırlar.
 • 7

  Bir kriz durumunda oluşan bu mecburiyet hali zamanla yerini kardeşliği, arkadaşlığı ve dayanışmayı keşfetme macerasına bırakır.