Söz dizisinin yeni sezon fragmanına sosyal medyada büyük ilgi

ntv.com.tr

Türkiye’nin en büyük prodüksiyonlu asker dizisi 'Söz'ün 2. sezon ilk fragmanı yayınlandı. 'Söz' dizisinin yeni sezon fragmanı sosyal medyada bir milyonun üzerinde izlendi.

 • 1

  Yeni sezon bölümleriyle eylül ayında Star TV ekranlarında seyirciyle buluşacak olan ‘Söz’ dizisinin merakla beklenen 2. sezon ilk tanıtımı dijital ortamda ve sosyal medyada büyük ilgi ve beğeni gördü. Fragman, bir milyonun üzerinde kişi tarafından izlendi.
 • 2

  Kısa sürede Youtube’da 500 binin üzerinde izlenme sayısıyla en çok izlenenler arasında trend listesine giren ‘Söz’ün tanıtım teaser'ında, vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen ‘Özel Kuvvet Timi’nin, görevden uzaklaştırılmış olmasına rağmen, yurdun dört bir yanında meydana gelen terör eylemlerine kayıtsız kalamayıp verdikleri sözü yerine getirmek için harekete geçtikleri görülüyor.
 • 3

  Kıdemli üsteğmen ve tim komutanı Yavuz rolünü başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş canlandırırken; vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen bu özel timin diğer mensuplarını, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Mustafa Yıldıran, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat canlandırıyor.
 • 4

  Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık’ın yazdığı ve bir Özel Kuvvet Timi'nin hikayesinin anlatıldığı ‘Söz', heyecan ve merakla beklenen yeni sezon bölümleriyle eylül ayında Star TV'de ekrana gelecek.
 • 5

  İşte sosyal medyada büyük ilgi gören Söz 2. sezon fragmanı (İZLE)