Söz'ün mobil oyununa yoğun ilgi (3 kişiye set ziyareti, 1 kişiye rol)

Yapımını TIMS&B Yapım'ın üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Söz’ dizisi, mobil oyunuyla da yine ilklere imza atmaya devam ediyor. Oyun en çok indirilenlerde 1. sıraya yerleşti.

 • 1

  İlk versiyonuyla App Store ve Google Play'de 24 saatte 1. sıraya yerleşen ‘Söz’ mobil oyununun 2 yeni versiyonu, Türkiye'de ve uluslararası çapta kısa sürede App Store’da oyun kategorisinde 1., tüm kategorilerde “Ücretsiz En Popüler Uygulamalar” sıralamasında 3., Google Play’de tüm kategorilerde “Trend Uygulamalar” sıralamasında 2. sırada yer almayı başardı.
 • 2

  2009’dan bu yana 25 milyondan fazla oyuncunun oynadığı, her ay 1 milyonun üzerinde tekil oyuncunun aktif olarak oynamaya devam ettiği, Türkiye’nin en büyük ve en eğlenceli sanal dünya oyunu Sanalika‘nın yaratıcısı Oyun Stüdyosu ve TIMS&B tarafından birlikte tasarlanan ‘Söz mobil oyunu offline yada multiplayer olmak üzere 2 yeni versiyondan oluşuyor.
 • 3

  Türkiye’de ve global oyun endüstrisi içerisinde önemli başarı ve ödüllere sahip ‘Oyun Stüdyosu’nun 12 kişilik ekibi tarafından 6 ay sürede oluşturulan ‘Söz' mobil oyunu, ayrıca Türkiye'de bir yetişkin dizisine uyarlanan ilk mobil oyunu olma özelliğini de taşıyor.
 • 4

  ‘Söz' dizisinin temasına ve karakterlerine uygun olarak 3D grafiklerle, point and click (işaretle ve oyna) 31 bölümden oluşan oyun internetsiz oynanabilirken, oyuncuların birbirlerine karşı oynayabildikleri çok kullanıcılı versiyona da sahip.
 • 5

  Oyun ayrıca etkileyici bir buluşmaya da imza atıyor. Söz‘ün tüm bölümlerini bitiren oyuncuları arasından 3 şanslı kişi dizinin setine davet edilecek. Ayrıca yeni oyun olan 'Söz’ Online Multiplayer'ı oynayanlar arasından bir kişi de dizide rol alma fırsatı yakalayacak.