Taylor Swift sevgilisi Tom Hiddleston ve müstakbel kayınvalidesiyle birlikte

ntv.com.tr

Taylor Swift ve Tom Hiddleston’ın yeni başlayan aşkı tam gaz sürüyor. İkili bu defa aktörün annesiyle yürüyüş yaparken mutluluk pozları verdi.

 • 1

  YENİ AŞK TAM GAZ

  YENİ AŞK TAM GAZ
  Amerikalı şarkıcı Taylor Swift ve İngiliz oyuncu Tom Hiddleston’ın yeni başlayan aşkı tam gaz sürüyor.
 • 2

  SAHİLDE ROMANTİZM

  SAHİLDE ROMANTİZM
  26 yaşındaki şarkıcı ile 35 yaşındaki sevgilisi Hiddleston, önceki gün İngiltere’nin doğusundaki Suffolk bölgesinde, Aldeburgh sahilinde el ele yürürken görüntülendi.
 • 3

  KAYINVALİDE İLE YÜRÜYÜŞ

  KAYINVALİDE İLE YÜRÜYÜŞ
  Bu romantik yürüyüşe Hiddleston’ın annesi Diana Hiddleston’ın da katılması dikkat çekti.
 • 4

  AİLELER TANIŞTI

  AİLELER TANIŞTI

  Yıldız şarkıcı, yeni James Bond olacağı iddia edilen sevgilisi Tom Hiddleston’ın annesiyle cuma günü tanıştı. Yeni erkek arkadaşını, annesi Andrea ve babası Scott ile önceki gün tanıştırmıştı.

 • 5

  YENİ SEVGİLİNİN YANINDA RAHAT

  YENİ SEVGİLİNİN YANINDA RAHAT

  İskoç DJ Calvin Harris ile 15 aylık birlikteliğini sonlandırmasının üzerinden bir aydan daha kısa bir süre geçen şarkıcının, sandalet, kot pantolon ve bol bir bluzdan oluşan kıyafeti ile dağınık saçları ve hafif makyajıyla yeni sevgilisinin yanında oldukça rahat görünmesi dikkat çekti.

 • 6

  AİLE BOYU MUTLULUK

  AİLE BOYU MUTLULUK

  Yeni aşıklar ve aktörün annesinin birlikte sohbet edip güldükleri görüntüler, Taylor Swift’in müstakbel kayınvalidesinin gözünde iyi bir izlenim yarattığı yorumlarına neden oldu.

 • 7

  ANNESİNİN ŞEHRİNİ SEVİYOR

  ANNESİNİN ŞEHRİNİ SEVİYOR

  Londra’da doğan, Wimbledon’da büyüyen, “Thor” filmiyle yıldızı parlayan Hiddleston, daha önce verdiği bir röportajda, annesinin Suffolk’taki evinde inzivaya çekilmeyi çok sevdiğini söylemiş, “Sahilde yürümek ve denize taş atmak bana iyi geliyor” yorumunu yapmıştı.

 • 8

  İLİŞKİ YENİ ORTAYA ÇIKTI

  İLİŞKİ YENİ ORTAYA ÇIKTI

  İkilinin ilişkisi iki hafta önce Rhode Adası sahilinde, şarkıcının Watch Hill’deki 12 milyon sterlin değerindeki evinin yakınında samimi görüntülerinden sonra ortaya çıkmıştı.

 • 9

  GALA DANSI

  GALA DANSI

  İkilinin ilk olarak mayıs ayında gerçekleşen Met Gala’da yakınlaştığı iddia edilmişti.

 • 10

  SEVGİLİS LİSTESİ KABARIK

  SEVGİLİS LİSTESİ KABARIK
  Tom Hiddleston’ın, dördüncü yılda 13’üncü sevgilisi olarak hayatına girdiği Taylor Swift; Harry Styles, Jake Gyllenhaal ve John Mayer gibi ünlü isimlerle de aşk yaşamıştı.