Ünlüler Harvey Kasırgası mağdurları için seferber oldu

ntv.com.tr

Birçok ünlü isim ABD’nin Teksas eyaletinde meydana gelen Harvey Kasırgası mağdurları için düzenlenen yardım mağdurları için bağış yaparak yardım çağrısında bulundu.

 • 1

  Hollywood ve sanat camiasının ünlü isimleri, en az 11 kişinin yaşamını yitirdiği ve binlerce kişinin evsiz kaldığı Harvey Kasırgası mağdurları için seferber oldu. ABD’nin tarihindeki en büyük felaketlerden biri olarak nitelendirilen kasırganın mağdurları için, gösteri dünyasının sevilen isimleri bağış yaparak yardım çağrısında bulundu.

 • 2

  BEYONCE

  Teksas doğumlu Grammy ödüllü şarkıcı Beyonce, memleketi için üzerine düşeni yapacağına dair söz vererek şu açıklamayı yaptı:

  “BeyGOOD( Beyonce’nun yardım kuruluşu) ile Houston'da meydana gelen olayları yakından izliyoruz ve elimizden geleni yapmak için bir plan üzerinde çalışıyoruz.”

 • 3

  KIM KARDASHIAN

  Ünlü reality show yıldızı Kim Kardashian, Twitter hesabından annesi Kris Jenner ve ünlü kızkardeşleriyle birlikte tropik kasırga Harvey’in mağdurları için 500 bin dolar değerinde bağışta bulunacağını duyurarak hayranlarından da duruma sessiz kalmamalarını istedi.

 • 4

  KATY PERRY

  Ünlü pop yıldızı Katy Perry, MTV video müzik ödüllerini sunduğu esnada Harvey Kasırgası’nın kurbanlarına sevgilerini gönderdiğini söylerek, izleyicilerden “Kızıl Haç”a bağışta bulunmalarını istedi
 • 5

  NICKI MINAJ

  Son olarak Perry ile yaptığı “Swish Swish” düetiyle gündeme gelen Minaj, Teksas’taki doğal afetin kurbanları için 25 bin dolar bağış yapacağını söyledi. 

 • 6

  DWAYNE “THE ROCK” JOHNSON

  Hollywood’un en çok kazanan oyuncularından biri olan Johnson’un da Hurricane Kasırgası mağdurlarına 25 bin dolar bağışlayacağı açıklandı.

 • 7

  DRAKE

  Drake, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımda, Hurricane Kasırgası’nın mağdurlarıyla dayanışma içinde olduğunu ifade etti. Ayrıca ünlü rapçi’nin yerel bir yardım kuruluşuyla birlikte, mağdurları doğrudan rehberlik ettiği bildirildi.

 • 8

  CHRIS BROWN

  Teksaslı mağdurlara 100 bin dolar bağışta bulunacağı açıklanan ünlü şarkıcın Kızıl Haç yardım örgütü ile ilgili şüpheleri bulunduğundan, bu parayı oradaki vatandaşlara elden vereceği iddia edildi.