Yılmaz Erdoğan, Şahan Gökbakar ve Eser Yenenler'den ‘Önce Çocuk’ sergisine bağış

Yılmaz Erdoğan, Şahan Gökbakar ve Eser Yenenler, çocuk istismarına karşı 26 Nisan’da gerçekleşecek ‘Önce Çocuk’ sergisine bağışta bulundu.

 • 1

  Çocuk istismarını önlemek için Watergarden İstanbul’un başlattığı kampanyaya, ünlü isimlerden destek geldi. UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği’nin iş birliği kapsamında 26 Nisan’da hayata geçecek, ‘Önce Çocuk’ sergisine, Şahan Gökbakar, Yılmaz Erdoğan ve Eser Yenenler, bağışta bulundu.
 • 2

  ‘Recep İvedik’ serisiyle en çok izlenen Türk filmi unvanını elinde bulunduran Gökbakar, fenomen karakterinin gömleğini verdi. Gökbakar, “İki çocuk babası bir vatandaş olarak, bu tarz sapıkların en ağır şekilde cezalandırılması gerektiğini düşünüyorum. Bu ülkenin geleceği çocukları korumak, bir vatan borcudur” dedi.
 • 3

  Erdoğan ise kendisi için büyük anlam taşıyan, ‘Bana Bir Şeyhler Oluyor’ tiyatro oyununda giydiği yeleğini bağışlarken, Yenenler, büyük tutkusu atarisini “İstismara sessiz kalmayın” diyerek derneğe verdi.
 • 4

  26 Nisan’da Watergarden İstanbul’da satışa çıkacak ürünlerden elde edilen tüm gelir, UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği’ne aktarılacak.