Matt Smith: House of the Dragon'ındaki rolü kabul ederken şüphelerim vardı

"Doctor Who", "The Crown" ve "House of the Dragon" gibi yapımlarla adından söz ettiren Matt Smith, kendisini şüpheye düşüren rollerini açıkladı.

Matt Smith: House of the Dragon'ındaki rolü kabul ederken şüphelerim vardı

Şimdilerde "House of the Dragon" dizisindeki Daemon Targaryen karakteriyle gündemde olan Matt Smith, rolü kabul ederken yaşadığı şüpheyi aktardı.

The Guardian'a konuşan ünlü oyuncu "House of the Dragon dizisinin orijinal Game of Thrones'un mirasına sahip çıkacağı konusunda şüphelerim var. Aynı şüpheyi Doctor Who'yu kabul ettiğimde de yaşadım. Menajerim 'Bu işi yapacaksın!' demişti. Ben de yaptım ve hayatım değişti. Bugüne kadar yaptığım en harika işti" dedi.

"OYUNCUYU MUTSUZ ETMENİN YOLU ONA İŞ VERMEKTİR"

Neden bu kadar tereddüt ettiği sorulduğunda ise Smith, "Bir oyuncuyu mutsuz etmenin en iyi yolu ona bir iş vermek. Çünkü bu sefer kendinle ilgili çok düşünmeye başlıyorsun. 'Bu işten keyif alabilir miyim?' diye düşünüyorsun. Babama aldığım işler yüzünden bazen keyif almadığımı söylerdim ve bana 'Lanet olsun oğlum. İş bu. Her zaman eğlenceli olması gerekmiyor. Yapmaya devam et" ifadelerini kullandı.

Matt Smith: House of the Dragon'ındaki rolü kabul ederken şüphelerim vardı - 1

"ABD'YE TAŞINMALIYDIM"

Londra'dan ABD'ye gidip film yıldızı olma hayallerinin peşinden koşmadığı için bazen pişmanlık duyduğunu da açıklayan ünlü isim, şöyle dedi:

"Oraya taşınacaktım. Bazen geriye dönüp bakıyorum da belki de gerçekten Karen Gillan'ın arkasından gitmeliydim. Sonra bazı şeyler oldu. Burada bir ilişkiye başladım ve nihayetinde burada kaldım."

Sayfa Yükleniyor...