Ferrari'niz emin ellere teslim

Ferrari, Maserati, Lamborghini gibi araçların bakımını yapabilecek ehil bir kişiyi bulmak zor olabilir. İstanbul'daki GT Servis, sunduğu hizmet ile bu alanda güven veriyor. Servisin başındaki Serkan Özsavaşçı ise bu konuda aldığı eğitimler ile öne çıkıyor.

04.05.2010 - 10:21

Ferrari'niz emin ellere teslim

Ferrari, Maserati, Lamborghini, Porsche ve Aston Martin gibi arabaların kullanması ne kadar özel bir zevkse, bu araçların herhangi bir sebepten dolayı bakıma veya servise götürülmeye muhtaç olması bir o kadar korkutucu bir senaryodur. Aracın, gerekli özeni gösterecek emin ellere teslim edilmemesi, performans düşüklüğüne bile neden olabilir.

İstanbul Tarabya'da himzet veren GT Servis, kullandığı bilgisayar teknolojisi, diagnostik ekipmanları, tecrübeli teknisyenleri ve servis mühendisleri ile doğru adres arayanların imdadına yetişiyor.

Yedek parça ve aksesuar konusunda da destek sağlayan GT Servis personeli, yüksek kaliteli araçlar konusunda özel eğitime de sahip.

Servisin başındaki isim olan Serkan Özsavasçı, 12 yıllık kariyerine Miami'de, ASE Teknisyeni olarak başladı. Ferrari İtalya fabrikasında çalışmaya devam eden Özsavaşçı, Ferrari Challenge araçlarının bakımı ve servisi üzerine beş yıllık bir deneyime de sahip. Ferrari Teknik Lisansı da olan Özsavaşçı'nın Ferrari Pasaportu'nda birçok spesifik modelin damgası bulunuyor. Özsavaşçı; Ferrari, Maserati ve Lamborghini modelleri için sertifikalar içeren beş yıllık bir eğitimden de geçti.

Özsavaşçı Ferrari Teknik Lisansı'na sahip. Özsavaşçı Ferrari Teknik Lisansı'na sahip.

Özsavaşçı sadece bakım değil, kaza geçirmiş araçlar konusunda verdikleri hizmet ile öne çıktıklarını söylüyor ve aracı kaza öncesi koşullara getirebileceklerini belirtiyor.

Bakım veya tamirat süresince, müşterinin konforunun sağlanması da GT Servis'in öncelikleri arasında. Bu yüzden özel bir lounge alanı da mevcut.

GT Servis ile ilgili ayrıntılı bilgi şu adresten alınabilir: www.gt-servis.com

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...