Maserati GranTurismo S Automatic

Mayıs ayında satışa sunuluyor.

20.04.2009 - 11:20

Maserati GranTurismo S Automatic

İtalyan lüks spor otomobil üreticisi Maserati’nin ilk olarak 2009 Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıttığı GranTurismo S modelinin Automatic kodlu yeni versiyonu, Mayıs ayı başıyla birlikte Türkiye’de de satışa sunuluyor.

İlk etapta sadece 2 adet ithal edilecek olan ve 214,000 Euro’dan başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çeken Maserati GranTurismo S Automatic, ZF tarafından geliştirilen 6 ileri vitesli yeni otomatik şanzımana ve 4.7 litrelik 440 bg güç ile 490 Nm tork üreten V8 motora sahip. Quattroporte Sport GT S modelinde de kullanılan otomatik şanzıman, manuel kullanımda gaza tam basıldığında vites küçültmüyor ve düz vites gibi çalışabiliyor. Maserati GranTurismo S Automatic, sürekli ayarlanabilir amortisörler Skyhook süspansiyon sistemine de sahip.

Mevcut Maserati modellerinin tasarımlarına paralel biçimde sportif ve çarpıcı tasarımlı Maserati GranTurismo S Automatic, yeni tip kapı eşikleri ve Trident tasarımlı yeni tip 20 inç ebadında jantlarıyla dikkat çekiyor. Daha da zenginleştirilmiş donanıma sahip Maserati GranTurismo S Automatic’te standart olarak sunulan Bluetooth ve isteğe bağlı olarak sunulan iPod arayüzü gibi unsurlar, Maserati Multimedya Sistemi’ni tamamlayıcı modern teknolojiler arasında yer alıyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...