Kendini yeniden keşfetmenin ve daha iyi hissetmenin hikayesi

D-Resort Göcek, Diyetisyen Müge Bozok ile artık geleneksel hale gelen ve yoğun ilgiyle karşılaşılan ‘Retreat Yourself/Sağlıkla Kal’ kampının bir yenisini 1-4 Haziran tarihleri arasında düzenliyor.

Kendini yeniden keşfetmenin ve daha iyi hissetmenin hikayesi

Sağlıklı yaşam, kendinize vakit ayırmak, zihninizi ve ruhunuzu tazelemek dünyamızın geldiği noktada daha da büyük önem kazanıyor. Hareketli şehir yaşamının getirdiği etkileri pozitife çevirmek ve her koşulda ‘kendinizi yeniden keşfetmek, özünüzü korumak için’ doğru adımlarla buluşmaya hazır mısınız?

Göcek’in eşsiz doğasında geniş bir alanda yer alan, 187 çeşit bitkiye ev sahipliği yapan yemyeşil bahçeleri, gurme restoranları, D-SPA’sı, D-Gym spor merkezi ve mimarisiyle butik otel anlayışını farklı bir boyuta taşıyan D-Resort Göcek, iyi bir tatilin yanı sıra ‘İyi Yaşam’ için de yanınızda yer alıyor.

D-Resort Göcek, 1-4 Haziran tarihleri arasında Diyetisyen Müge Bozok ile artık geleneksel hale gelen ve yoğun ilgiyle karşılaşılan ‘Retreat Yourself/Sağlıkla Kal’ kampının bir yenisini düzenliyor.

Kendini yeniden keşfetmenin ve daha iyi hissetmenin hikayesi - 1

İyi Yaşam Deneyimi D-Resort Göcek’te!

D-Resort Göcek’te düzenlenen Müge Bozok ile Retreat Yourself/Sağlıkla Kal kampı, Göcek’in eşsiz doğasının tadını çıkartırken yaza yenilenmiş bir beden, zihin ve ruhla girmek isteyenlerin ilk adresi oluyor.

1-4 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen iyi yaşam kampı, Diyetisyen Müge Bozok’un her katılımcı için kişisel değerlendirme ve ölçümleriyle yol haritasını belirlemesiyle başlıyor. Ardından oluşturulan programla katılımcıların tamamen kendine iyi gelen aktiviteler eşliğinde doğayla iç içe huzurlu bir ortamda kimi zaman yüksek enerjiyle kimi zaman sakinlikle tazelenmesiyle devam ediyor.

Müge Bozok ile Retreat Yourself D-Resort Göcek'in eşsiz doğasında keyifli yürüyüşler, Yin yoga ve pilates çalışmalarıyla bedeninizi keşfetmeyi, Deniz Ayda ile mandala çalışmasında ruhunuzu dinlendirmeyi, Can Dedeoğlu ile yapacağınız ses banyosunda şifalı titreşimler ile frekansınızı yükseltmeyi ve D-Spa'nın huzurlu atmosferinde kendinize zaman ayırmanızı sağlıyor. Kamp süresince misafirleri yol haritalarına göre kalori hesaplı günlük sağlıklı ana öğünler, ara atıştırmalıklar, detox içecekleri, doğa aktiviteleri, probiyotik takviyeleri, şifalı bitkiler ve sürpriz atölyelerin de yer aldığı dolu dolu bir program bekliyor.

Zihninizi sessize almak, enerjinizi tazelemek, bedeninizi ve ruhunuzu yeniden en iyi halinde hissetmek için bu özel deneyim ortak hikayemiz oluyor.

D-Resort Göcek, Müge Bozok ile Retreat Yourself kampı hakkında detaylı bilgi ve yer ayırtmak için:

https://www.dresortgocek.com/tr/iyi-yasam/programlar

Sayfa Yükleniyor...