Beko Crystal TV serisi ile büyük ekran, büyük keyif

Beko’nun 65 inç büyüklüğe kadar ulaşan Crystal TV serisi ile spor karşılaşmaları daha heyecanlı, diziler ve filmler daha keyifli. Üstelik Beko Crystal TV, kumandasındaki “tek tuş” özelliğiyle, küçük bir dokunuşla çok geniş bir içerik listesine, anında ulaşma olanağı da sunuyor.

07.02.2018 - 17:51

Beko Crystal TV serisi ile büyük ekran, büyük keyif

Beko, Crystal TV serisiyle performans çıtasını en üst seviyeye çıkarıyor. Smart özellikleri ve UHD çözünürlük sayesinde daha iyi görüntüyü tüketicilerle buluştururken, pratik kullanımı ile hayatı kolaylaştırıyor. 
  
4K görüntü teknolojisi, HDR, Micro Dimming, Video Perfection Engine özelliği ile desteklenen Beko Crystal TV Serisi, büyük ekranı ve yüksek çözünürlüğü ile evleri sinema salonuna çeviriyor.  

BEKO CRYSTAL TV SERİSİ İLE EĞLENCE TEK TUŞLA EVİNİZDE

Smart TV özelliği ve kolay kullanımı sayesinde zengin ve kaliteli bir içerik sunan Beko Crystal TV, kumandasındaki “tek tuş” özelliğiyle, küçük bir dokunuşla çok geniş bir içerik listesine erişim kolaylığı sağlıyor.

Beko’nun son teknolojiye sahip Crsystal UHD TV’leri futbol uygulaması,  BeinSports,  Digiturk Play, Filmbox, Filbox, Tivibu, PuhuTV gibi birçok uygulamayı içinde barındırıyor. Üstelik dönemsel içerik kampanyalarıyla mağazalarda özel faydalar sağlanıyor.  

Snap&Share özelliği ile TV’deki içeriği aynı anda sosyal medyada da paylaşmak mümkün. 
  
Ayrıca Beko’nun Smart TV’lerine özel Beko Quick Smart platformu kişiselleştirilebilir özelliği ile kullanıcılara diledikleri uygulamaları ya da televizyon kanallarını ana menüye kaydetme ve önceliklendirme imkânı veriyor.  

Şubat ayına özel kampanya kapsamında 49 inç Büyük Ekran TV 1.999 TL’den başlayan fiyatlar ve 79 TL’den başlayan taksitlerle

Sayfa Yükleniyor...