12 yaşındaki Alara, 8'inci kattan atlayıp intihar etti

Adana'da 12 yaşındaki Alara Atıcı, evlerinin önünde ölü bulundu. İlk incelemede, Alara'nın 8'inci kattaki evlerinin penceresinden atlayarak intihar ettiği belirlendi.

DHA 05.10.2015 - 09:35

12 yaşındaki Alara, 8'inci kattan atlayıp intihar etti

Adana'da merkez Çukurova ilçesi Belediyeevleri Mahallesi'nde saat 05.30 sıralarında devriye gezen polis ekibi, bir apartmanın önünde yerde kanlar içinde yatan bir kız çocuğu gördü.

Polis ekibinin, durumu haber merkezine bildirmesi üzerine ambulans ve çok sayıda polis sevk edildi. Sağlık görevlilerinin yaptığı incelemede öldüğü tespit edilen 12 yaşındaki Alara Atıcı'nın, apartmanın 8'inci katındaki evinin penceresinden atladığı belirlendi.

AİLENİN TEK ÇOCUĞUYDU

Ailenin tek çocuğu olduğu ifade edilen Alara'nın babası Bahri Atıcı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde müfettiş, annesi Aliye Tülin Atıcı'nın ise öğretmen olduğunu belirtildi.

Kızının cesedi başında gözyaşı döken acılı babayı, komşuları teselli etmeye çalışırken, küçük kızın cesedi otopsi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Alara Atıcı'nın intihar nedenini belirlemek için harekete geçen polis, soruşturmaya çok yönlü olarak devam ediyor.

Sayfa Yükleniyor...