2 yaşındaki Samet 5 gündür kayıp

Kayseri’de bir ay önce kaybolan çocuklar aranırken, bir kayıp haberi de Şanlıurfa'dan geldi. Evinin önünde oynarken kaybolan 2 yaşındaki Samet’ten 5 gündür haber alınamıyor.

Anadolu Ajansı 24.10.2009 - 14:35

2 yaşındaki Samet 5 gündür kayıp

Alınan bilgiye göre, bir seramik fabrikasında işçi olarak çalışan Kemal Şıhanlı'nın tek çocuğu 2 yaşındaki Uğur Samet, 5 gün önce Bağlarbaşı Mahallesi'ndeki evlerine misafirliğe gelen komşularının çocuklarıyla oynamak için kapının önüne çıktı.

Bir süre sonra çocuğunun evin önünde olmadığını fark eden anne, eşine haber verdi. Uğur Samet'i bulmak için mahallede ve çevrede araştırma yapan ailesi ve komşular, akşama kadar sonuç alamayınca durumu polise bildirdi.

Aradan geçen sürede çocuklarına ulaşamayan ve kaçırılmış olabileceği endişesini taşıyan aile, Uğur Samet'in bir an önce bulunmasını istiyor.

Kemal Şıhanlı, yaptığı açıklamada, kimseyle husumetinin bulunmadığını ancak oğlunun kaçırılmış olabileceğinden endişe ettiğini söyledi.

Oğlunu bulmak amacıyla 5 gündür yoğun çaba gösterdiklerini, neredeyse mahalledeki bütün evlerin kapısını tek tek çaldıklarını ifade eden Şıhanlı, şöyle konuştu: ''Karşılaştığımız herkese Uğur Samet'in fotoğrafını gösterip, yardım istiyoruz. Fakat şu ana kadar sonuca ulaşamadık. Artık oğlumun hayatından endişe ediyoruz. Oğlumu gören veya duyan birileri varsa lütfen bizimle irtibata geçsin.''

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...