İlk defa 1989 yılında Rumeli Hisarı’nda başlattığı açıkhava konserleri geleneğini, 10 yıldır, Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sürdüren Most Production, bu yıl 21.'si düzenlenen konserleriyle, temmuz ayında, müziğin başarılı isimlerini, müzikseverlerle buluşturuyor.

23 - 24 Temmuz CANDAN ERÇETİN
Bu yıl konserler, Candan Erçetin ile başlıyor. Sanatçı, konserinde kendi albümlerinde yer alan şarkıların yanı sıra, hayatında önemli etkiler bırakmış olan yerli ve yabancı şarkılara da yer verecek.

25 Temmuz HARİS ALEXİOU
Rebetiko, Modern Laika ve Yunan Halk Müziği dalında birçok şarkıya hayat vermiş, çeyrek yüzyılı aşan zaman diliminde “Olmasa Mektubun”, “Telli Telli” ve “Maskeli Balo” gibi pek çok şarkının aşina olduğumuz Haris Alexiou, 21. Most Açıkhava Konserleri kapsamında, İstanbul’lu müzik severlerle bir araya gelecek. Sanatçıya bu konserde Candan Erçetin de konuk sanatçı olarak eşlik edecek.

26 Temmuz SILA
2007 yılında ilk albümü ile tanınan ve günümüze dek yükselişini sürdüren Sıla, Most Açıkhava konserleri kapsamında sahne alacak.

27 Temmuz NİLÜFER
2011 yılına damgasını vuran Nilüfer, hepsi birbirinden güzel şarkılardan oluşan ve büyük beğeni toplayan “12 Düet” albümünün ilk yaz konserini, Most Açıkhava Konserleri’nde veriyor. Nilüfer’e, albümünde de yer alan, Hayko Cepkin ve Badem grubu da bu konserde eşlik edecek.

28 Temmuz TEOMAN
Yeni albümü “21” ve diğer sevilen şarkılarından oluşan repertuarıyla Teoman Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde olacak.

19 - 20 Ağustos GEORGE DALARAS
Bu yıl, geleneksel Most Açıkhava Konserleri, George Dalaras’la son bulacak. Kırk yıllık kariyeri boyunca yetmişe yakın albüme imza atan, dünyanın hemen hemen her yerinde Sting, Bruce Springsteen gibi sanatçılarla bine yakın konser vermiş olan Dalaras, rebetikodan latin müziğine uzanan müziğiyle Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda sevenleriyle buluşacak. Sanatçıya, Hakan Şensoy şefliğinde İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası eşlik edecek.