Adil Öksüz’ün yengesi Şenay Öksüz adliyede

Mersin’de FETÖ soruşturması kapsamında aranan Yrd. Doç. Dr. Adil Öksüz’ün gözaltına alınan kardeşinin eşi Şenay Öksüz ve 17 polis, sorgularının tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.

Haberler - DHA 24.08.2016 - 14:27

Adil Öksüz’ün yengesi Şenay Öksüz adliyede

Mersin'de, FETÖ soruşturması kapsamında aranan 'Hava Kuvvetleri imamı' Yrd. Doç. Dr. Adil Öksüz'ün gözaltına alınan kardeşinin eşi Şenay Öksüz ve 17 polis, sorgularının tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.

Sabah saatlerinde sağlık kontrolünden geçirilen zanlılar, geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye getirildi. 15 Temmuz darbe girişiminin kilit isimlerinden Yrd. Doç. Dr. Adil Öksüz ile ilişki ve irtibat içerisinde olduğu yönünde bilgiler elde edilen kardeşi Mehmet Öksüz'ün eşi Şenay Öksüz ve 17 polis, elleri arkadan kelepçeli halde arka kapıdan adliyeye alındı. Şenay Öksüz'ün de ellerinin arkadan kelepçeli olduğu, kelepçeli polis memurlarından birinin de göğsünde ameliyat izinin henüz iyileşmediği dikkati çekti.

Dün sabah saatlerinde mahkemeye çıkarılan Orta Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Murat Kahraman tutuklanırken, işadamı Ahmet Hamdi Aydın ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Sayfa Yükleniyor...