Alkollü muhtardan çöp istasyonu protestosu: Traktörü belediyenin önüne çıkardı

Manisa’nın Salihli ilçesinde alkollü olduğu gözlenen muhtar, mahallelerine yapılacak olan çöp transfer istasyonuna tepki göstermek için traktörü ile merdivenleri aşarak Salihli Belediyesi önüne çıktı.

Haberler - İHA 22.05.2018 - 05:58 | Son Güncelleme : 22.05.2018 - 06:01

Alkollü muhtardan çöp istasyonu protestosu: Traktörü belediyenin önüne çıkardı

Salihli'de, traktör sürücüsü Sezayi Ocak, traktörü ile merdivenleri çıkarak  Salihli Belediyesi hizmet binası önünde durdu.

Belediye güvenlik personeli durumu hemen polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, alkollü traktör sürücüsü Ocak’ın ifadesini almak için, karakola götürdü.

TRAKTÖRÜN ANAHTARINI VERMEDİ 

Belediye önündeki traktör ise belediye çalışanları tarafından, çıktığı yerden iterek indirildi. Traktör daha sonra çekici vasıtasıyla otoparka çekildi. Muhtarın tüm ısrarlara rağmen traktörün anahtarını vermediği öğrenildi.

Öte yandan traktörü ile belediye önüne çıkan alkollü sürücünün Salihli’nin Caferbey Mahalle Muhtarı olduğu, mahallelerine yapılacak olan çöp transfer istasyonuna tepki göstermek için traktörü belediyenin önüne çıkardığı öğrenildi.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Caferbey Mahalle halkı, mahallelerine yapılmak istenen çöp transfer istasyonuna tepki göstermek için eylem yapmıştı.

Sayfa Yükleniyor...