Ankara'da trafik kazası: 3 ölü, 5 yaralı

Alınan bilgiye göre, Kazan'dan Kızılcahamam'ın İğdir Mahallesi'ndeki yakınlarının cenazesine katılmak için yola çıkan ailenin bulunduğu Satılmış Köksal (50) yönetimindeki otomobil, Ankara-İstanbul yolunun 52. kilometresinde, karşı yönden gelen Adem Koyuncu'nun (31) kullandığı otomobil ile çarpıştı. Otomobiller, çarpışmanın etkisiyle yolun kenarına savruldu.

Anadolu Ajansı 17.06.2015 - 23:59

Ankara'da trafik kazası: 3 ölü, 5 yaralı

Alınan bilgiye göre, Kazan'dan, Kızılcahamam'ın İğdir Mahallesi'ndeki yakınlarının cenazesine katılmak için yola çıkan ailenin bulunduğu Satılmış Köksal (50) yönetimindeki 06 BM 808 plakalı otomobil, Ankara-İstanbul yolunun 52. kilometresinde, karşı yönden gelen Adem Koyuncu'nun (31) kullandığı 31 AT 212 plakalı otomobil ile çarpıştı. Otomobiller, çarpışmanın etkisiyle yolun kenarına savruldu.

Kazada, otomobilin sürücüsü Satılmış Köksal ile eşi Ayşe Köksal (40) olay yerinde, 8 aylık hamile kızları Neslihan Biçer (25) kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Neslihan Biçer'in karnındaki bebek de kurtarılamadı. Hasan Efe Köksal (8), Busenur (14) ve Muhammet Hasan Biçer (3) ile diğer otomobilin sürücüsü Adem Koyuncu ve kardeşi Yalçın Koyuncu (35) yaralandı.

Yaralıların bir kısmı 112 ambulansları ile bir kısmı da kaza yerine gelen ve yola iniş yapan 2 hava ambulansı ile Ankara'daki hastanelere kaldırıldı.

Sayfa Yükleniyor...