Anne ve iki çocuğu corona virüsten yaşamını yitirdi

Mersin'in Tarsus ilçesinde iş insanı Murat Karabulut (37), annesi Fadime Karabulut (65) ve ablası Selda Karabulut (40), birkaç gün arayla corona virüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Haberler - DHA 24.11.2020 - 06:22

Anne ve iki çocuğu corona virüsten yaşamını yitirdi

Tüm dünyayı saran corona virüs salgını, Tarsus'ta bir aileden üç kişiyi bir haftada hayattan kopardı. İlçede yaşayan iş insanı Murat Karabulut, 14 Kasım günü rahatsızlanıp, hastaneye kaldırıldı. Corona virüs testi pozitif çıkan Karabulut, Tarsus Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi'nde tedaviye alındı. Durumu daha da ağırlaşan Karabulut, hayatını kaybetti.

Oğlunu kaybetmenin acısını yaşayan anne Fadime Karabulut da birkaç gün sonra corona virüs semptomları gösterince, hastaneye kaldırıldı. Corona virüs testi pozitif çıkan anne Karabulut da yaşamını yitirdi.

İki ferdi corona virüse yenilen ailede bir üzücü haber de abla Selda Karabulut'tan geldi. İlçedeki Sivaslılar Derneği'nde yöneticilik yapan Karabulut, rahatsızlanınca Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada corona virüs testi pozitif çıkan abla Karabulut, tedaviye alındığı yoğun bakım servisinde yaşama tutunamadı. Seda Karabulut da annesi ve erkek kardeşiyle aynı mezarlığa defnedildi.

Sayfa Yükleniyor...