Ayrıldığı eşinin evini bastı, kurşun yağdırdı

Kocaeli'de ayrıldığı eşinin baba evine gelen Burhan Soluçiçek, kurşun yağdırdı.Soluçiçek tabancasıyla 8 el ateş ederek eski kayınpederi İsmail Ulutaş'ı öldürürken, eski kayınvalidesi ve ayrıldığı eşini yaraladı.

DHA 20.05.2018 - 10:06 | Son Güncelleme : 20.05.2018 - 10:07

Ayrıldığı eşinin evini bastı, kurşun yağdırdı

Kocaeli'de erkek şiddeti bir kez daha kendini gösterdi. Burhan Soluçiçek ayrıldığı eşinin baba evine geldi. Eşi ile görüşmek isteyen Burhan Soluçiçek, olumsuz cevap alması üzerine tabancasını çıkararak kurşun yağdırdı.

Burhan Soluçiçek'in 8 el ateş ekmesi sonucu eski kayınpederi İsmail Ulutaş, kayınvalidesi Fatma Ulutaş ve ayrıldığı eşi Dilek Ulutaş'ı vurarak olay yerinden kaçtı. Silah seslerini duyan komşularının ihbarı üzerine olay yerine 112 Acil ve polis ekipleri geldi.

Acil ekipleri İsmail Ulutaş'ın yaşamını yitirdiğini belirlerken, Fatma Ulutaş ve Dilek Ulutaş'a ilk müdahalede bulundu. Gebze Fatih Devlet Hastanesi ve Darıca Farabi Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralılar tedaviye alındı.

Polis, olayın ardından kaçan Burhan Soluçiçek'i yakalamak için çalışma başlattı.

EŞİNİ BACAKLARINDAN VURDU

Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde ayrıldığı eşi Burhan Soyluçiçek'in tabanca ile ateş açması sonucu bacaklarından vurulan 26 yaşındaki Dilek Ulutaş, Darıca Farabi Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Dilek Ulutaş ve annesi Fatma Ulutaş'ın sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Polis, Burhan Soyluçiçek'i yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Sayfa Yükleniyor...