Burcu Esmersoy anlatıyor: Bugün ne giydim?

NTV Spor Spikeri Burcu Esmersoy’un stili Mayıs ayı boyunca mercek altında. Esmersoy, her sabah gardırobunu açıyor ve günlük görünümünü Vogue.com Türkiye ile paylaşıyor.

03.05.2010 - 16:53

Burcu Esmersoy anlatıyor: Bugün ne giydim?

Bugün Ne Giydim? projesi; moda ve güzellik haberleri, defileler, moda dünyasından isimlerle ropörtajlar ve dergide yer alan moda çekimlerinin kamera arkası görüntüleriyle her gün güncellenen Vogue.com Türkiye’nin en yeni platformu.


Mayıs ayında hayata geçen bu projenin ilk evsahibi ise NTV Spor Spikeri Burcu Esmersoy. Esmersoy her gün ne giydiğini, yorumlarıyla birlikte Vogue.com Türkiye üzerinden, VIP başlığı altında takipçilerle paylaşıyor.

Vogue.com’un diğer edisyonlarında bugüne kadar Alexa Chung, Olivia Palermo ve Rosie Huntington-Whiteley gibi isimlerle yürütülen projenin Türkiye ayağında Esmersoy’un ardından, her ay başka bir ünlü isim günlük olarak görünümünü paylaşmaya devam edecek.

Türkiye’de daha önce bu boyutta yapılmamış, heyecan verici yeni projeler ise çok yakında Vogue.com Türkiye’de.

Vogue Türkiye’nin Mart 2010’da raflara çıkmasıyla birlikte, eşzamanlı olarak yayın hayatına başlayan Vogue.com Türkiye’de her zaman moda başrolde. Çünkü Vogue, modayı yaratan tek dergi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...