CNBC-e'de 'Komik Pazartesi' başlıyor

Chuck Lorre imzası taşıyan iki başarılı komedi, 'The Big Bang Theory' ve 'Two and A Half Men' yeni sezon bölümleriyle bugün başlıyor.

27.09.2010 - 10:35

CNBC-e'de 'Komik Pazartesi' başlıyor

CNBC-e ekranının yeni yayın dönemi iki sevilen sitcom’un yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Üstelik her iki komedinin de bir ortak yanı var: Yapımcı Chuck Lorre imzası taşıyor olmaları. Lorre bu kadar başarılı komedilere imza atıyor olmasını ise esprili bir şekilde yanıtlıyor: “Steroid (performans artırıcı) alıyorum”...

Bu sette zeka konuşur
The Big Bang Theory’nin üçüncü sezonu 27 Eylül Pazartesi start veriyor. Öncesinde dizinin setinden birkaç kısa not belirtelim:

Dizide duyduğunuz kahkahalar yüzde 100 gerçek. Çünkü The Big Bang Theory’nin çekimleri her hafta 150 seyircinin önünde gerçekleştiriliyor.

Charlie iki ateş arasında
Geçen sezon Charlie’yi iki kadın arasında zor dakikalar geçirirken bırakmıştık. Dizinin yedinci sezonu kaldığı yerden devam ediyor. Sezonun yine özel konukları olacak. Bunlardan biri e2’nin yeni dizisi Party Down’da Constance rolünde karşımıza çıkacak olan Jane Lynch. Ve daha sonraki bölümlerde ünlü gitarist Eddie van Halen diziye konuk olacak.

TWO AND A HALF MEN
27 Eylül Pazartesi saat:20.00

THE BIG BANG THEORY
27 Eylül Pazartesi saat:20.30

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...