Dini nikahlı eşini kahvaltı hazırlamadığı için darbeden şüpheli tutuklandı

Adana'da bir kadın, dini nikahlı eşi tarafından darbedildi. Kadın hastanede gördüğü tedavinin ardından taburcu edilirken iddiaya göre darbın gerekçesi kadının eşine kahvaltı hazırlamaması...

DHA 02.11.2020 - 11:14

Dini nikahlı eşini kahvaltı hazırlamadığı için darbeden şüpheli tutuklandı

Adana'nın Yüreğir ilçesinde 'kahvaltı' hazırlamadığı gerekçesiyle dini nikahlı eşini darbeden şüpheli gözaltının ardından tutuklandı.

Olay dün ilçeye bağlı 19 Mayıs Mahallesi'nde meydana geldi.

Gül G. (21), bir süre önce hayatını kaybeden kuzeninin taziyesine gitmek istedi. Ancak iddiaya göre, evde hazırlandığı sırada, 5 yıllık dini nikahlı eşi Volkan K. kendisinden kahvaltı hazırlamasını istedi. Gül G. ise taziyeye gideceğini ve hazırlayamayacağını söyledi.

Bunun üzerine Volkan K, Gül G'ye kafa atıp, yumruklayarak darbetti. Volkan K. daha sonra mutfaktan aldığı bıçakla Gül G'yi burnundan yaraladı. Gül G. aldığı darbelerle yere yığılırken, komşuları durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi.

Gelen sağlık görevlilerince ilk müdahalesi yapılan Gül G, ardından hastaneye kaldırıldı.

GÖZALTININ ARDINDAN TUTUKLANDI

Volkan K. polis ekiplerince gözaltına alındı. Gül G, hastanedeki tedavisinin ardından taburcu olurken, Volkan K. ise sevk edildiği adliyede, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Sayfa Yükleniyor...