DVD kapağındaki kötü tesadüf

32 yaşında hayatını kaybeden Brittany Murphy'nin 2009 yapımı filmlerinden 'Deadline'ın DVD kapağında yer alan fotoğrafı tepki çekti.

25.12.2009 - 18:54

DVD kapağındaki kötü tesadüf

20 Aralık'ta duş alırken kalbi duran aktris Brittany Murphy'nin son filmleri arasında yer alan 'Deadline'ın DVD kapağında, Murphy'nin banyo küvetinde cansız bir şekilde yattığı karenin yer alması tepki topladı.


Bu 'kötü tesadüf'ün tepki çekmesi üzerine yapımcı firma Red Box, kapaklardan filmdeki o karenin çekileceğini açıkladı. Şirketin internet sitesinde değiştirilen resim, en büyük sinema veri tabanı sayılan imdb.com'da da kaldırıldı.

2009 yapımı korku filmi 'Deadline'da Murphy dışında Thora Birch, Marc Blucas ve Tammy Blanchard rol alıyor. Sean Mcconville'in yönetmenliğini yaptığı film, bir senaristin hayaletli bir evdeki gerilimli hikayesini anlatıyor.

32 yaşında hayatını kaybeden Murphy, 'Spun', 'Girl, Interrupted/ Aklım Karıştı', 'Clueless', '8 Mile', 'Don't Say a Word/ Sakın Konuşma', 'Just Married/ Yeni Evli' ve 'Sin City/ Günah Şehri' gibi filmlerde yer almıştı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...