'EN TİVİ 2012' ile NTV’de

Eser Yenenler’le 'Eyvah Düşüyorum En TiVi 2012', NTV’de yılbaşı gecesi sizleri bekliyor. Eser’in haberci ciddiyetiyle başladığı yarışma, Asena’nın muhteşem oryantal şovuyla son buluyor.

'EN TİVİ 2012' ile NTV’de

NTV, her yıl olduğu gibi yılbaşı programıyla yine çok farklı. NTV’nin yılbaşı ekranında haber de var, yarışma da, eğlence de şov da! Yılbaşı özel yayını saat 20:10’da Eser Yenenler’in sunduğu ‘Eyvah Düşüyorum’ programının ‘En Tivi 2012’ özel bölüyle başlayacak ve gece 01:00’de kadar devam edecek.

Yılbaşında Eser Yenenler’in sunuculuğuyla Star’da büyük başarı kazanan, yarışma ‘Eyvah Düşüyorum’ bu kez Türkiye’nin haber kanalı NTV’de yılbaşı gecesi yayınlanacak ‘EN TİVİ 2012’ özel bölümüyle ekranlara gelecek.

“Düşenin dostu olmaz” sözünü haklı çıkaran yarışma Eyvah Düşüyorum” da pek çok ünlü ve sürpriz isim de konuk oluyor.

Düşenin dostu olmayan hatta arkasından da gülen Eser bu kez her düşenin biletini bir çeyrek Milli Piyango biletiyle keserken haberci ciddiyetiyle başladığı programı Asena’yla göbek havasında bitiriyor. Oyuncu ve sunucu Ümit Erdim’se Soner Sarıkabadayı kimliğiyle yarışmaya ani bir giriş yapıyor ve 2012’nin dillerden düşmeyen şarkılarını söylüyor.

Türkiye’nin çok izlenen haber kanalının güzel spikerleri Dilara Gönder ve Sonay Dikkaya’dan davudi sesli hava durumu sunucusu Gökhan Abur’a, ‘O Anlar’la yalnızca habere getirdiği farklı yorumuyla değil, ‘Makam Farkı’yla müzik tutkusunu da ortaya koyan Oğuz Haksever’e, 2012 Türkiye Güzeli Açalya Samyeli Danoğlu’ndan Fear Factor, Wipeout ve Var mısın Yok musun ile büyük başarı kazanan sempatik sunucu Asuman Krause’ye kadar bir çok ünlü isim Eser’le birlikte ‘Eyvah Düşüyorum’a eğlence katıyor. Hatta Asuman bir kez düşmekle yetinmiyor, kendisini erken düşürenlere inat geliyor bir kez daha düşüyor.

Eser Yenenler’le “Eyvah Düşüyorum En TiVi 2012”, Türkiye’nin haber kanalı NTV’de yılbaşı gecesi saat 20.10'da sizleri bekliyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...