Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenecek 54. Eurovision Şarkı Yarışması'na katılmak üzere kente giden Hadise, çok heyecanlı olduğunu ve büyük umutlarla yarışmaya katıldığını açıkladı.

Yarışmada 'Düm Tek Tek' adlı şarkısıyla Türkiye'yi temsil edecek Hadise, Moskova havalimanında çok sayıda Türk ve Rus basın mensubunun sorularını yanıtladı.

Hadise, 3 gün boyunca ekibiyle ağır bir çalışma yaptığını, sergileyeceği koreografinin güzel olduğunu, sade bir kıyafeti olduğunu ve performansının önüne geçemeyeceğini dile getirdi.

Kısa süre içinde 2. kez Moskova'ya gelen Türk sanatçı, "Bu kez her şey gerçek ve mükemmel olacak. Yarı finali geçeceğimi umut ediyorum ve finalde daha da büyük ve güzel bir performans sergileyeceğime inanıyorum. Bunun için çok heyecanlıyım" diye konuştu.

Organizasyon, havaalanına geldiğinde Hadise'yi, Azerbaycan heyetini beklemesi için bir saat bekletmek istedi, bunun üzerine Hadise bir özel otomobil tutarak oteline gitti.

Hadise, 16 Mayıs Cumartesi günkü yarışma; 12 ve 14 Mayıs'taki yarı finaller öncesi, Oympiyskiy Arena'daki ilk provasını bugün, ikincisini ise 7 Mayıs Perşembe günü yapacak.