Hem çalacak, hem öğretecek!

Dünyanın en iyi 'Extreme Metal' davulcuları arasında yer alan George Kollias, 29 Mayıs'ta İstanbul'da.

13.05.2011 - 13:53

Hem çalacak, hem öğretecek!

Dünyanın en iyi 'Extreme Metal' davulcuları arasında yer alan George Kollias davuldaki üstün yetenekleri sayesinde dikkatleri çekerek ve bir Yunanlı olarak Amerikalı ünlü Death Metal grubu Nile’ın davulcusu olmayı başarmıştır.

Nile’daki kariyerine devam ederken aynı zamanda da Modern Music School’da davul eğitmeni olarak çalışmalarını sürdüren George Kollias, 2008 yılında “Intense Metal Drumming” isimli bir eğitim DVD’si çıkartmış, gördüğü büyük ilgi üzerine Dünyanın bir çok ülkesinde davul klinikleri vermek üzere davetler almaya başlamıştır. Youtube’da sergilediği videolar 3.5 Milyonun üzerinde kullanıcı tarafından izlenerek bu alanda büyük bir etki uyandırmıştır.

Ve şimdi ünlü davulcu George Kollias, mini bir Avrupa turnesi kapsamında Türkiye'ye geliyor. Kollias bu klinik kapsamında davul eğitimi ve çalma metotları üzerine interaktif bir program sunacak. Bunun yanı sıra Nile parçaları eşliğinde de insanüstü davulculuk performansını canlı canlı sergileyecek. George Kollias, 29 Mayıs'ta Rock’n Rolla Bar'da.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...