HTC'den iki yeni ürün

HTC, Nisan ayında HTC Touch HD ve HTC Touch Viva modellerini pazara sunacak.

11.03.2009 - 12:23

HTC'den iki yeni ürün

3.8 inç geniş VGA ekran, HTC TouchFLO 3D arayüzü, masaüstü bilgisayar deneyimi, genişbant İnternet tarama ve 3.5 mm. ses bağlantısı gibi özellikleriyle HTC Touch HD cep telefonlarında en kapsamlı eğlence birleşimini sunuyor.

Firmanın pazara sunacağı diğer yeni ürün olan Touch Viva da, HTC’nin TouchFLO teknolojisinin avantajlarıyla uygun fiyatlı bir dokunmatik telefonu bir araya getiriyor.

HTC Touch HD, günümüzde bir standart haline gelen 16:9 oranındaki yüksek çözünürlüklü ekranı ile kullanıcılarına evlerinde deneyimledikleri geniş ekran video zevkini mobil olarak da yaşamalarına imkan tanıyor. HTC Touch Viva ise akıllı telefon sahip olmak isteyen kullanıcılara hem şık, hem de nispeten daha uygun fiyatlı bir çözüm sunuyor.

HTC Touch HD
3.8 inç geniş ekran VGA ekran (VWGA), 3.5 mm. ses portu ve otomatik odaklı 5 megapiksel kamerası ile HTC Touch HD, geniş ekranlı bir multimedya deneyimi vaadediyor.

HTC tarafından geliştirilmiş TouchFLO 3D arayüzü ile kullanıcılar kişiler, mesajlar ve önemli içeriğe hızlı ve kolay erişebiliyorlar. Cihazın üzerindeki standart 3.5 mm standart kulaklık girişi sayesinde kullanıcılar en iyi kalitede ses için telefonla birlikte yüksek performanslı kulaklıklar kullanabiliyorlar.

HTC Touch HD, Türkiye’de Nisan ayının 3. haftasından itibaren KVK distribütörlüğünde 890 dolar + KDV’ye satışa sunulacak.

HTC Touch HD teknik özellikleri:Touch Viva, HTC’nin kişiler, mesajlar ve kullanıcının istediği bilgilere tek dokunuşla hızlı erişim sağlayan parmak dokunuşuna duyarlı navigasyon teknolojisi TouchFLO’yu kullanıyor.

Touch Viva, uygun fiyatlı kullanımı kolay bir dokunmatik telefonu, HTC’nin TouchFLO teknolojisinin avantajları ve etkin mobil internet deneyimiyle birleştiriyor. Ayrıca Türkçe Windows Mobile 6.1 Professional ile kullanıcılar takvim, kişiler, e-postalar ve daha fazlasını kişisel bilgisayarlarıyla senkronize edebiliyorlar.

Touch Viva Türkiye’de Nisan ayından itibaren fırtına grisi renk seçeneği ile KVK distribütörlüğünde 349 dolar + KDV’ye satışa sunulacak.HTC Touch Viva’nın Özellikleri:

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...