İstanbul'da kuyumcu soygunu

İstanbul'da bir alışveriş merkezine personel kapısını levyeyle açıp giren silahlı 3 kişi, camını kırdıkları kuyumcudan altınları alarak kaçtı.

Anadolu Ajansı 30.12.2015 - 07:40 | Son Güncelleme : 30.12.2015 - 07:41

İstanbul'da kuyumcu soygunu

Ümraniye'de bir alışveriş merkezindeki kuyumcu dükkanına giren silahlı ve maskeli 3 kişi, vitrindeki altınları alarak kaçtı.

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Balkan Caddesi'ndeki AVM'ye gelen silahlı ve kar maskeli 3 kişi, personel kapısını levyeyle açtı.

Giriş katta kapının yanındaki kuyumcu dükkanının camlarını balyozla kıran zanlılar, vitrindeki altınları alıp kaçtı. Kamera odasında bulunan ve durumu fark eden silahsız güvenlik görevlileri ise şüphelilerin silahlı olduğunu anlayınca onlara yaklaşamadı. Şüphelilerin soygunu 1,5 dakika içinde gerçekleştirdiği öğrenildi.

Güvenlik görevlilerinin ihbarı üzerine gelen polis, çevre güvenliğini aldı, olay yeri inceleme ekipleri de kuyumcu dükkanında ve çevresinde delil araştırması yaptı.

İş yeri sahibi de olay yerine gelerek polislerden ve güvenlik görevlilerinden bilgi aldı.

Polis ekiplerinin yaptığı araştırmada, soyguncuların Ümraniye'de ikamet ettikleri belirlendi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Sayfa Yükleniyor...