Kadıköy'deki asansör sapığı yakalandı

Kadıköy’de apartman kapılarında bekleyerek kadınları takip edip peşinden girdiği asansörde elle taciz ettiği ileri sürülen E.B. polis tarafından yakalandı. Şüpheli E.B.’nin bir lokantada komi olarak çalıştığı öğrenildi.

15.11.2013 - 16:23

Kadıköy'deki asansör sapığı yakalandı

Kadıköy’de 21 Eylül 2013 tarihinde polise başvuran B.D. (40) adlı mağdur oturduğu apartmanda cinsel tacize uğradığını söyleyerek şikayetçi oldu.

Akşam evine döndüğü sırada apartmana peşinden giren bir kişinin kendisine saldırdığını söyleyen B.D. "Peşimden asansöre girdi. Beni öpmeye çalıştı. Oramı buramı elledi" dedi.

Asansör sapığı 11 Kasım 2013 tarihinde aynı bölgede bir kez daha ortaya çıktı. Polise başvuran 28 yaşındaki Ç.C. apartmana peşinden giren bir kişinin saldırısına uğradığını söyleyerek şikayetçi oldu.

Özel bir şirkette çalışan Ç.C. saldırganın kendisini asansörün içinde sıkıştırdığını ve öpmeye çalıştığını bağırması üzerine kaçtığını söyledi.

Polis iki olayla ilgili yaptığı eşkal çalışmasında olayların şüphelisinin aynı kişi olduğunu tespit etti. Yapılan eşkal çalışmasında aynı bölgede dolaşan Emre B. polis tarafından gözaltına alındı. Şüphelinin 7 yıl önce İstanbul’a geldiği ve bir lokantada komi olarak çalıştığı tespit edildi. E.B. cinsel saldırıda bulunduğu iki kadın tarafından teşhis edildi. Emre B.’nin ifadesinde suçlamaları kabul ettiği belirtildi.

Mahkemeye çıkarılan şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...