Kadın yarbayın sır ölümü

İstanbul'daki bir üniversitede öğretim üyesi olan emekli Sağlık Yarbay Mine Demet Güngör, evinde başından vurulmuş olarak bulundu. İlk incelemede intihar ihtimali ağırlık kazanırken, olayı şüpheli bulan polis çok yönlü soruşturma başlattı.

Haberler - ntv.com.tr 06.09.2016 - 09:31

Kadın yarbayın sır ölümü

Önceki gün eve giden Mine Demet Güngör'ün kızı, bir süre önce kapatılarak eğitim hastanesine dönüştürülen Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nden (GATA) Başhemşire Sağlık Yarbay olarak emekli olan annesini kanlar içinde buldu.

Habertürk gazetesinden Mustafa Şekeroğlu'nun haberine göre olay, önceki akşam Kadıköy Altunizade’de meydana geldi. Genç kızın çığlıkları üzerine eve koşan komşuları, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Başına isabet eden bir kurşunla öldüğü belirlenen emekli yarbayın yanında bir silah bulundu. Silah, incelenmek üzere laboratuvara gönderildi.

İlk incelemede intihar ihtimali ağırlık kazanırken, olayı şüpheli bulan polis çok yönlü soruşturma başlattı.

Demet Güngör’ün ilişkilerini araştıran polis, eski sevgilisinin kıskançlık nedeniyle emekli yarbayı tehdit ettiği yönünde bilgilere ulaştı.

Güngör’ün bu tehditlerden bunalarak intihar ettiğini değerlendiren polisin, eski sevgilinin ifadesine başvuracağı belirtildi.

Sayfa Yükleniyor...