Kız arkadaşına hakaret ettiği için önce öldürüp sonra yakmış!

Manisa'da, geçen perşembe günü çevre yolu kenarındaki boş bir arazide bulunan yanmış erkek cesedinin katil zanlısı olduğu öne sürülen bir kişi polis tarafından yakalandı.

Haberler - İHA 07.09.2015 - 18:25

Kız arkadaşına hakaret ettiği için önce öldürüp sonra yakmış!

Manisa'da Organize Sanayi Bölgesi Arıtma Tesisi yakınlarında ot yangını ihbarı alan itfaiye ekipleri, olay yerindeki ufak çaplı ot yangınını söndürdüğü sırada bir erkek cesedi buldu. İhbar üzerine bölgeye gelen emniyet ekipleri, cesedin yanmış olduğunu tespit etti. Kimlik tespit çalışması için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderilen cesedin Servet A. (52)'ya ait olduğu belirlendi.

Servet A. üzerinden araştırmasını derinleştiren Manisa Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Servet A.'nın en son Mehmet G.(29) ile görüldüğünü belirledi. Mehmet G.'yi arayan polis, şahsı İstanbul'da gözaltına aldı. İlk sorgusunda cinayeti itiraf ettiği öğrenilen Mehmet G., polis tarafından Manisa'ya getirildi. Manisa Devlet Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirilen Mehmet G., daha sonra adliyeye sevk edildi.

KIZ ARKADAŞINA HAKARET ETTİĞİ İÇİN ÖLDÜRMÜŞ

Katil zanlısı Mehmet G.'nin emniyetteki ifadesinde, Servet A. ile birlikte İstanbul'dan bir iş için İzmir'e geldiklerini, biraz alkol aldıktan sonra Servet A.'nın kız arkadaşı hakkında hakaretlerde bulunduğunu ve bu yüzden başına bir el ateş ederek öldürdüğünü itiraf ettiği öğrenildi. Mehmet G. ayrıca sorgusunda Servet A.'yı Manisa'dan geçtiği sırada yol kenarında araziye bıraktığını ve iz bırakmamak için yaktığını belirttiği ifade edildi. 

Sayfa Yükleniyor...