Lise öğrencisi iki kişiyi bıçaklayarak öldürdü

Gaziosmanpaşa’da 17 yaşındaki lise öğrencisi T.C., tartıştığı komşusu Azeri uyruklu Reyhan Hüseyinzade ve kızı Günay Hüseyinzade'yi bıçaklayarak öldürdü.

10.05.2012 - 13:07

Lise öğrencisi iki kişiyi bıçaklayarak öldürdü

Edinilen bilgiye göre lise öğrencisi T.C., Azeri uyruklu Reyhan Hüseyinzade ve kızı Günay Hüseyinzade'nin evine misafirliğe gitti. Reyhan Hüseyinzade ve T.C. arasında henüz bilinmeyen bir sebeple tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen tartışma sırasında T.C., yanında taşıdığı bıçakla Reyhan Hüseyinzade’yi sırtından bıçakladı.

Günay Hüseyinzade ise annesinin bıçaklanmasının ardından bağırarak komşulardan yardım istedi. T.C. Günay Hüseyinzade'yi de bıçaklamaya başladı. Boğazından ve göğsünden bıçaklanan Günay Hüseyinzade de kanlar içinde yere yığılırken, T.C. evden çıkarak kayıplara karıştı.

Anne-kız ihbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı. Reyhan ve Günay Hüseyinzade yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olaydan bir süre sonra polis merkezine giderek teslim olan T.C., 18 yaşından küçük olması nedeniyle Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Reyhan ve Günay Hüseyinzade'nin cenazeleri daha sonra, Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Reyhan Hüseyinzade'nin eşinin TIR şoförü olduğu, iş için gittiği Ankara'da haberi aldığı öğrenildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...