Nip/Tuck’ta son neşter darbesi

Nip/Tuck’ta kartlar son kez dağıtılıyor. Final sezonunda Sean ve Christian’ın dünyasında büyük çalkantılar yaşanacak, karakterlerin daha önce hiç görmediğimiz hallerine tanık olacağız.

29.09.2010 - 12:55

Nip/Tuck’ta son neşter darbesi

Los Angeles, Miami’nin popüler estetik cerrahlarına hiç şans getirmedi. Sean yeni eşi tarafından öldürülmekten kıl payı kurtuldu, kızının psikolojik sorunlarıyla sarsıldı, oğlunun hapse düşmesine göz yummak zorunda kaldı. Christian ise hasta olmadığını öğrendiği anda Liz ile beraberliğine sırtını döndü, ama bu kararı ona pek mutluluk getirmedi. Kimber’ın onun peşini bırakıp başka bir adamla ciddi bir ilişki yaşaması, Christian’ı kıskançlık krizlerine soktu. İstediğini nihayet elde ettiğinde ise Kimber ile tatsız bir ilişkiye başlamış buldu kendini.


Nip/Tuck’ın final sezonunda bilhassa Christian-Kimber-Sean üçlüsü arasındaki ilişki dinamiklerine odaklanacağız. Christian ve Kimber’ın yıllar önce kıyısından döndükleri evlilikleri, artık çıplak bir gerçek gibi karşılarında. Bu evlilik, çifti bir arada görmek isteyenleri hayal kırıklığına uğratabilir, zira hiç de hayal edildiği gibi müthiş bir uyum içinde değiller. Üstelik Sean’ın varlığının da bu evliliği tehdit eden bir unsur haline gelmesi, işleri büsbütün zorlaştırıyor. Kimber’ın yaşadığı bunalım, bugüne kadar ortalarda görünmeyen annesiyle tanışmamıza olanak tanıyacak. Melanie Griffith’in canlandırdığı anne Brandy, Christian’ın kendini yakın hissedeceği bir karakter olacak.

Nip/Tuck’ta şok gelişmelerin yaşanacağı, karamsar bir final sezonuna hazır olun.

Bu hafta neler yaşanacak?
Sean ve Christian mezun oldukları okul olan Miami Üniversitesi’nden ödül almak üzere yola çıkarlar. Bu sırada kendi kendini sakatlayan Dan Daley plastik cerrahi ameliyatı olmak için McNamara/Troy‘ a gelir.

Nip/Tuck bugün saat 22.15'te e2'de.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...