'Oğlum bak git' ilk kez konuştu

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde, kemeriyle kendisine vurmaya çalışan bir çocuğu "Oğlum bak git" diye uyaran, sonra süpürgeyle başına vuran ve 'yaralama' suçundan yargılanan temizlik işçisi Selçuk Kahraman, ilk kez konuştu.

05.03.2013 - 14:18

'Oğlum bak git' ilk kez konuştu

Gölcük'te 21 Mayıs 2012 tarihinde meydana gelen olay sırasında "Oğlum bak git" diyen ve sanal alemde bir anda fenomen haline gelen 29 yaşındaki temizlik işçisi Selçuk Kahraman, bugüne kadar işini kaybedeceğini düşünerek çok korktuğunu ve bu nedenle konuşmak istemediğini söyledi.

YouTube'da izlenme rekoru kıran, ''Oğlum bak git'' diye başlayan ve sonrasında kavgaya dönüşerek mahkemeye taşınan olayda; temizlik işçisi, elindeki kemeriyle kendisine vurmaya çalışan bir çocuğu defalarca uyarıyor, çocuğun hakaretlerini sürdürmesi üzerine de elindeki süpürgeyle çocuğa vuruyordu.

'Yaralama' suçundan tutuksuz yargılanan ve dün yapılan duruşma sonucu 740 TL para cezasına çarptırılan, ancak bu cezası da ertelenen Selçuk Kahraman'ın el konulan süpürgesi de mahkeme kararının Yargıtay'da kesinleşmesinin ardından Gölcük Belediyesi'ne verilecek.

AKRABALARIM VE KOMŞULARIM BORÇ PARA İSTEDİ
Mahkeme kararının kesinleşmesinin ardından DHA'ya konuşan Kahraman, televizyonlarda ve sosyal medyada görüntüleri yayınlanınca çevresindeki insanların çok para kazandığını düşündüklerini, Gölcük Belediyesi'nde temizlik işi yapan müteahhit firma elemanı olarak çalıştığını ve işini kaybetmekten korktuğunu anlattı.

Selçuk Kahraman, "Ben işimi kaybedeceğim diye çok korktum. Çevremdeki eşim dostum paranın peşinde koştu. Ben bu kadar söylüyorum. Benim bundan çok para kazandığımı, sürekli para yediğimi söylediler. Komşularımdan biri çocuğunun hastanede yattığını 10 bin liraya ihtiyacı olduğunu söyledi. Başka bir komşum çok para kazandığımı söyleyerek para istedi. Herkes benden borç para istedi. Olmayan parayı nasıl vereyim ki" diye konuştu.

'EV VERECEKLERİNİ SÖYLEDİLER'
Bir film şirketinin kendisine daire verme girişimiyle ilgili olarak ise bu konuyla avukatın ilgilendiğini belirten Selçuk Kahraman, "Ev vereceklerini söylediler. Ortada herhangi bir şey yok. Avukatım bu konuyla ilgileniyor. Ben her gün ahırıma gelip buradaki boğayı besliyorum. Benim böyle bir hayatım var" dedi.

'OĞLUM' DEDİĞİ BOĞA, KAHRAMAN'I SÜRÜKLEDİ
Selçuk Kahraman, "Oğlum" dediği ve kendi beslediği boğayı da gazetecilere gösterirken zor anlar yaşadı. Ürkmemesi için gözleri bağlanan boğayı ipinden sıkı sıkıya tutan Kahraman, oldukça iri ve güçlü olan hayvanı kontrol edemedi.

Boğa onu, diğer hayvanların da dışkılarının gübre olarak kullanılmak amacıyla biriktirildiği çukura sürükledi. Selçuk Kahraman da boğa ile birlikte beline kadar bu çukura girdi ve oradan çıkabilmek için dakikalarca uğraştı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...