Revolution dizisinin kamera arkasında neler oluyor?

J.J.Abrams ile Eric Kripke'nin ortak imzasını taşıyan diziyi bir de onlardan dinleyin

24.01.2013 - 15:10

Revolution dizisinin kamera arkasında neler oluyor?

Lost, Alias ve Person of Interest gibi dizilerle televizyon dünyasının en önemli isimlerinden biri haline gelen J.J.Abrams ile Eric Kripke’nin ortak imzasını taşıyan Revolution izleyicilere "Ya bir gün tüm dünyanın elektriği gider ve hiç geri gelmezse?" sorusunu soruyor.

YENİDÜNYA DÜZENİ
Revolution dizisinin her bölümünde elektriksiz bir dünyada neler olabileceği gözler önüne seriliyor. Büyük kesintiden 15 yıl sonra yaşananlardan kesitler sunan dizide, yenidünya düzeni anlatılıyor. Büyük şehirler harabeye dönüyor ve tehlikeli birer yaşam alanı haline geliyor.

NASIL HAYATTA KALACAĞIZ?
Dizinin yapımcısı J.J.Abrams bu diziyle birlikte izleyicilere "Her şey bir anda kaybolursa, arabalar, cep telefonları ve bilgisayarlar olmazsa, nasıl iletişim kuracağız, nasıl seyahat edeceğiz, çocuklarımızı nasıl koruyacağız hatta böyle bir dünyada nasıl hayatta kalacağız?" sorusunu yöneltiyor. Bu acımasız durumun sonunda olabilecekler dizide oldukça yalın bir dille anlatılıyor.

DESTANSI ÖYKÜ
Başrol oyuncusu Charlie, elektrik kesintisinin ardından, hiçbir enerji kaynağı olmayan yenidünyada kardeşini aramaya başlıyor. Bu destansı öykü eşliğinde elektriklerin nasıl tekrar geri getirebileceği araştırılıyor.

DİZİNİN ÇEKİM ÖYKÜSÜ
Hayatta kalmanın büyük bir ölçüde teknolojiye bağlandığı günümüz dünyasında kaçırılmaması gereken Revolution (Devrim) dizisinin kamera arkası görüntüleri sizler için geliyor. Eric Kripke, J.J. Abrams ve Jon Favreau kamera arkası görüntüleri eşliğinde dizinin çekim öyküsünü anlatıyor.

Revolution her Pazar 22:00’de Cnbc-e'de.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...