Sabit hatla konuşma Ramazan'da bedava!

Türk Telekom'un Ev Avantaj tarifesine abone 4.3 milyon kullanıcı, Ramazan ayı ve Bayram'da sabit hatlar arasında bedava konuşacak.

09.08.2010 - 10:06

Sabit hatla konuşma Ramazan'da bedava!

Türk Telekom, beşte biri son 5 ayda kaydolan 4.3 milyon Ev Avantaj tarifesi abonesine büyük bir hediye hazırladı. Antalya Rixos Premium Otel’deki basın toplantısında duyurulan kampanya çerçevesinde, Ev Avantaj tarifesi aboneleri Ramazan ve Bayram boyunca tüm sabit hatlarla şehir içi ve şehirler bedava konuşacak!

Kampanya hakkında bilgi veren Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan, sadece Ev Avantaj tarifesine üye olan abonelerin Ramazan ayı ve Ramazan Bayramı süresince, şehiriçi ve şehirlerarası yaptıkları görüşmeler için herhangi bir ücret ödemeyeceklerini söyledi. '7'den 7'ye bedava' kampanyasını da yıl sonuna kadar uzatan Türk Telekom, bu kampanyanın da geçerli olduğu Ramazan ayı ve bayramı süresinde, her iki kampanyadan da yararlanarak tüm gün boyunca bedava konuşabilecek Ev Avantaj müşterilerine 6 bin dakikalık adil kullanım limiti uyguluyor.

Demircan, ayrıca iletişim teknolojilerinde 2005'ten bu yana hayata geçirdikleri toplam 8 milyar lira konsolide yatırımın 2,5 milyon lirasını 2009'da yaptıklarını söyledi. Açıklanan raklamlara göre son 4 yılda toplam 9 bin 500 kişinin gruba katıldı, 2010'un ilk yarısında 3 bin 500 kişiye iş olanağı sağlandı. Türk Telekom'un personel sayısı bu son atakla birlikte 35 bin kişiye ulaştı.

Erem Demircan, soruları yanıtlarken, kampanya konusunda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan (BTK) izin alındığını dile getirerek, alternatif operatörlere de benzeri kampanyalar yapmalarını sağlayacak, çağrı başlatma, çağrı sonlandırma gibi dönemsel bir kampanya yaptıklarını kaydetti.

Kampanyaya katılmak için herhangi bir taahhüt gerekmediğinin altını çizen Demircan, Mart-Temmuz arasında 4,3 milyon aboneye ulaşan Ev Avantaj tarifesine her ay ortalama 400 bin-500 bin yeni abonenin geçtiğini belirterek, Ev Avantaj tarifesinde olanlar ile bu süre içerisinde tarifeye abone olacakların, söz konusu kampanyadan yararlanacağını ve bu tarife abonelerine yönelik kampanyalarının önümüzdeki dönem de süreceğini söyledi.

Demircan, 200 bin civarında Wirofon kullanıcıları bulunduğunu, önümüzdeki dönemde Wirofon'la ilgili tanıtımları olacağını açıkladı.

Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan ile Satış Başkanı Aydın Çamlıbel'ın yaptığı kampanya sunumunun ardından salona Cem Yılmaz'ın gelmesi sürpriz oldu. Türk Telekom markası ile birlikteliğinden mutlu olduğunu ifade eden Yılmaz, 3 milyon 900 bin kişinin izlediği AROG'a Türk Telekom'un sponsor olduğunu ve sinemaya katkı sağlandığını belirterek, sponsorluk konusundaki cezalara ilişkin olarak şunları söyledi: ''Sinema filmi, üretimi pahalı olan bir şeydir. Bütçenin yüzde 25'ini ödeyen bir marka, filmde göründüğü zaman, yapımcı ceza ödüyor. Sponsorluk meselesinin işe yaraması da önemli. Bu kadar para harcadığı bir alanda, çok kaba tabiriyle söylüyorum, hayrına yapmaması gerekiyor. Bunun artık suç olmaması lazım.''

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...