Şahin: Oy verin, hizmet alın

Ankara Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, ''Bizim adaylarımıza oy verirseniz daha çok hizmet alırsınız dedim, demeye devam edeceğim. Kimin nasıl yorumlarsa yorumlasın" dedi.

Anadolu Ajansı 13.03.2009 - 17:18

Şahin: Oy verin, hizmet alın

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Adalet Bakanı Şahin, geçen haftalarda Antalya'daki seçim çalışmaları sırasında söylediği bazı sözlerin yanlış anlaşılıp anlaşılmadığının sorulması üzerine şöyle konuştu:''Bir siyasi partinin üyesiyim, milletvekiliyim. O siyasi partinin kurduğu hükümetin üyesiyim. 22 Temmuz 2007 seçimlerinde kendim için oy istedim. Diğer aday arkadaşlarım, partim için oy istedim. Şimdi 29 Mart 2009 seçimleri için de partim için oy istiyorum, adaylarımız için oy istiyorum.

Adaylarımız için oy istemem halkı tehdit değildir,asla şantaj değildir. Her siyasi parti mensubu kendi partisi için oy isteyecektir. Adaylarının en iyi hizmeti vereceklerini söyleyecektir. Bunu referans göstererek vatandaşlardan oy isteyecektir. Benim de yaptığım sadece budur.

Yürekten inanıyorum ki halkımız hiçbir tehdide, şantaja boyun eğmez. Üstelik tehdit ve şantaj anlamında ifadeler halkımız nezdinde tepki çeker. Yani doğru şeyler söyleseniz bile tehdit ve şantaj olursa halkımız verecekse bile oy vermez. O nedenle en azından bu kadar siyasi tecrübeye sahibim.

Sadece halkımıza 'Oy sizindir, oyları kullanacak sizsiniz. 'Bizim adaylarımıza oy verirseniz daha çok hizmet alırsınız' diyorum, demeye de devam edeceğim. Kim nasıl yorumlarsa yorumlasın.''

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...