Şişli'de bir bar kavgası daha: 1 ölü

İstanbul'un Şişli ilçesinde bar görevlileri ile içeri alınmayan bir grup arasında çıkan kavgada, polis kurşunuyla yaralanan Irak uyruklu bir kişi yaşamını yitirdi.

Haberler 21.12.2008 - 14:11

Şişli'de bir bar kavgası daha: 1 ölü

Halaskargazi Caddesindeki bir bara ''damsız'' oldukları gerekçesiyle  alınmadıkları belirtilen 7 Iraklı ile barın güvenlik görevlileri arasında yaşanan  kavgada, olaya müdahale eden polis memuru C.K. tarafından tabancayla vurularak  yaralanan Iraklı Muhsin Kasapoli ve İhseen Kerim Sadıq, hastaneye kaldırıldı. Bu kişilerden, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülen  Kasapoli'nin yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadığı, başka bir hastaneye  kaldırılan Sadıq'ın ise tedavisinin sürdüğü belirtildi.

Aynı olayda bara girmek isteyen Irak uyruklu kişilerce bıçakla yaralandığı  öne sürülen güvenlik görevlisi Gökhan Karabulut'un da Şişli Etfal Eğitim ve  Araştırma Hastanesi'ndeki tedavisine devam edildiği öğrenildi.

Kavganın ardından Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri,  olaya karışan polis memuru C.K'nın da aralarında bulunduğu 8 kişiyi gözaltına  aldı. Ayrıca, yaralanan Sadıq ile Karabulut'un da kavgaya karıştıkları  gerekçesiyle tedavilerinin ardından gözaltına alınabilecekleri kaydedildi.

Şüphelilerden polis memuru C.K'nın Uşak Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görev  yaptığı, ancak bacağındaki bir rahatsızlık yüzünden rapor aldığı için görevde  olmadığı ifade edildi.

Ölen Kasapoli ve yaralı Sadıq'ı tabancayla vurduğunu kabul ettiği belirtilen  C.K. ile diğer 7 şüphelinin emniyetteki işlemleri sürüyor.

Sayfa Yükleniyor...