Son buluşma Garipoğlu'nun yeğeniyle

Etiler'de parçalanarak çöp konteynerine atılan 18 yaşındaki genç kızın son olarak işadamı Hayyam Garipoğlu'nun yeğeniyle buluştuğu tespit edildi

05.03.2009 - 15:12

Son buluşma Garipoğlu'nun yeğeniyle

İstanbul Etiler'de Dilek Yıldız Sokak'ta çöp konteynerine parçalanarak atılmış halde bir genç kız cesedi bulundu. Vücudu bir gitar kutusuna yerleştirilmiş cesedin üniversiteye hazırlanan 18 yaşındaki Münevver Karabulut'a ait olduğu belirlendi.

Bolu'nun Mengen ilçesi nüfusuna kayıtlı Münevver Karabulut, İstanbul'da bir dershaneye gidiyordu ve ÖSS'ye hazırlanıyordu.

18 yaşındaki genç kızın cenazesi Bolu'nun Mengen ilçesinde toprağa verildi. Kayabaşı köyünde düzenlenen cenaze törenine, baba Süreyya Karabulut, yakınları, okul arkadaşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Polis, Münevver Karabulut'un son olarak erkek arkadaşı işadamı Hayyam Garipoğlu'nun yeğeni C.G. ile buluştuğunu tespit etti. C.G'nin Bahçeşehir'de ailesiyle birlikte kaldığı evde arama yapan polis, C.G'nin bazı kıyafetlerinde bulunan kan izlerinin öldürülen Münevver Karabulut'a ait olduğunu belirledi.

Bunun üzerine C.G'nin annesi Ayşe ve babası Ahmet G. gözaltına alınarak, şubeye getirildi.

Polis, yurt dışına çıkma ihtimali bulunan C.G. için havaalanları ile gümrük kapılarını uyardı.

Olayla ilgili 5'i kadın 17 kişinin ifadesine başvuran polis, şüpheli C.G. ve öldürülen Münevver Karabulut'a ait bilgisayar ve telefon kayıtlarını da inceliyor. Bazı kamera kayıtları da araştırılıyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...