Taşıyıcı 3 - Transporter 3

Frank, Marsilya’daki Ukrayna Çevre Koruma Ajansı Başkanı Leonid’in kaçırılan kızını Odessa’ya götürmekle yükümlüdür. Yolculuk sırasında bir yandan bu işi alması için baskı yapanlarla uğraşan Frank ile Valentina birbirlerine aşık olurlar.

Haberler 25.12.2008 - 18:25

Taşıyıcı 3 - Transporter 3

Olivier Megaton’un yönettiği filmin oyuncuları Jason Statham, Robert Knepper, François Berleand, Robert Mark Kamen, Natalya Rudakova, Robert Knepper ve Jeroen Krabbe. Senaryosunu Luc Besson ve Robert Mark Kamen’ın kaleme aldığı aksiyon macera türündeki filmde olaylar şöyle gelişiyor:

Frank Martin (Jason Statham), Marsilya’daki Ukrayna Çevre Koruma Ajansı Başkanı Leonid’in kaçırılan kızı Valentina’yı Karadeniz kıyısındaki Odessa’ya götürmekle yükümlüdür. Frank, yolculuk sırasında bir yandan bu işi alması için baskı yapan insanlarla uğraşırken, diğer yandan da Leonid Vasilev (Jeroen Krabbe) tarafından gönderilen ajanlarla başa çıkmak zorundadır. Yolculuk sırasında Frank ile Valentina birbirlerine aşık olurlar.

Yönetmen: Olivier Megaton

Oyuncular: Jason Statham, Robert Knepper, François Berléand, Eriq Ebouaney, Silvio Simac, Justin Rodgers Hall, Mike Powers, Gregory Loffredo, Farid Elouardi, David Atrakchi, Katia Tchenko, David Kammenos, Natalya Rudakova

Senaryo: Luc Besson, Robert Mark Kamen

Tür: Aksiyon, Macera

Dil: Altyazılı

Süre: 100 dk.

Web Sitesi: http://transporter3film.com/

Sayfa Yükleniyor...