Tiger Woods: Uluslararası kriz çıkartabilirdim

Dünyaca ünlü golfçü Tiger Woods, dün İstanbul'da iki kıta arasında yaptığı vuruşun kendisi için ilk olduğunu belirterek, Rüzgar soldan esiyordu, sağ tarafta da araç trafiği vardı. Top sağa doğru kaçacak olsa uluslararası krize yol açabilirdim" dedi.

06.11.2013 - 12:34

Tiger Woods: Uluslararası kriz çıkartabilirdim

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, dünyanın en önemli spor organizasyonları arasında yer alan European Tour'un Antalya'da yarın başlayacak Türkiye ayağı, Turkish Airlines Open'da sahaya çıkacak golfün efsane ismi Tiger Woods'la ortak basın toplantısı düzenledi.


7-10 Kasım tarihlerinde düzenlenecek turnuvanın gerçekleşeceği Antalya'nın ünlü turizm beldesi Belek'te bulunan The Montgomerie golf sahasının da bulunduğu Maxx Royal Otel'de gerçekleşen toplantıda Bakan Çelik, turnuvanın düzenlenmesinde başta Golf Federasyonu olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

'SİNİR BOZUCUYDU'
Basın toplantısında konuşan Tiger Woods dün İstanbul'da iki kıta arasında yaptığı vuruşu daha önce hiç denemediğini belirterek, yaşadığı döneyimi şöyle aktardı:

"Karayollarında, havaalanlarında atışlar yapmıştım ama köprüden atış yapmadım. 12 saat uçmuştum. Uçağa bindim, indim bir daha bindim. Biraz rüzgar soldan esiyordu, sağ tarafta araç trafiği vardı. Top sağa doğru kaçacak olsa uluslararası krize yol açabilirdim. Biraz sinir bozucuydu. Her attığım topta bunu hissettim. 550 metre kadar gidebildi. Başarılıydı, çok da kötü değildi diyebilirim."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...