Türkiye Değişiyor!

Türkiye büyük Satürn dönüşümüne girdi.

05.02.2011 - 02:50

Türkiye Değişiyor!

Hepiniz etrafımızdaki büyük dönüşümlere, hatta tabiattaki ciddi olaylara rağmen, ülkemizin çok daha hızlı büyüdüğünü, geliştiğini görmekteyiz. Toplumsal bazı huzursuzluklarımız olsa da, Sayın yöneticilerimizin sahip oldukları karizmayla, etkisini hızla güçlendiren bir Türkiye gerçeğini bilmeliyiz.

Türkiye büyük Satürn dönüşümüne girdi. İçimizdeki ve dışımızdaki, karakteri güçsüz bireylerin zaman zaman yaratmış olduğu gerginliklere rağmen, Türkiye hızla büyüyor ve güçlü oluyor. İki tane önemli döneme gireceğiz. 2 Nisan günü oluşacak olan Güneş-Jüpiter buluşması, 1 Haziran günü oluşacak olan çok kuvvetli etkilere sahip İkizler burcu tutulması ve Neptün’ün Türkiye’nin doğum haritasındaki yöneticileri temsil eden gökyüzü pozisyonuna girişi ile birlikte ülkedeki istikrar artar iken, seçimlerde Adalet ve Kalkınma Partisinin yüzde 40 oy alacağı görülmektedir.

Yönetim, gücünü halkın desteğinden alırken, bölgedeki en istikrarlı demokrasiye sahip olan Türkiye, yabancı yatırımcıların da ilgi odağı olacaktır. Bu, ekonominin daha da hızlı büyümesine fırsat verirken, siyasi anlamda sağlanacak istikrar ile ülkeye refah ve huzur getirmesi söz konusu olacaktır.

Dikkat edilmesi gereken; Uranüsyen değişimlerin yaratmış olduğu gerginliklerin ekonomik anlamda tüm dünyada yaratacağı problemler ile bize de yansıması gerçeğidir. Şu an için Tunus, Mısır, Ürdün, Yemen, Suriye, yani tüm Arap dünyası, Jüpiter ve Uranüs’ün Koç burcundaki değişimiyle ve özgürlükleri temsil eden sembolleri ile daha demokratik bir hal alırken, önümüzdeki günlerde Sudan, Cezayir, Fas ile bazı Asya ülkelerinde de buna benzeyen değişimler hızla görülecektir.

Haziran’a kadar olan süreçte, petrol fiyatlarında yükseliş, şu an için kuzey Afrika adına görünse de, Doğu Asya ülkelerinde olabilecek endüstriyel krizlerle birlikte insan ırkı, çok karın ağrılı, ne yazık ki ızdıraplı, hatta bazı ülkelerde çok ciddi kaoslara sebebiyet verecek bir değişim döngüsünü yaşayacak. Neyse ki, sevgili okuyucular, hem hava şartlarındaki iyilik, hem ülkemizdeki istikrar devam ederken çevremizdeki pek çok ülkeye örnek olmaya devam edeceğiz.

Saygılarımla,
Astroloji Uzmanı Oğuzhan Ceyhan
oguzhan.ceyhan@astrologyanalyst.com

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...