Türkiye'nin en güzel parkları

Acemi Anne Facebook takipçileri Türkiye'nin en güzel çocuk parklarını seçti.

19.12.2012 - 21:14

Türkiye'nin en güzel parkları

İstanbul Bahçeşehir Gölet Oyun Parkı. Anne baba için bank sayısı cok fazla, cocukları her açıdan görebiliyorsunuz. Parktaki oyuncaklar, yaş gruplarına göre ayrılmış. Büyük cocuklar, küçüklere istemeden zarar veremiyor. Etraf yeşillik, gölde ördekler var. Bisiklet sürebilecekleri yollar mevcut. (Burcu Durmuş Soğutluoğlu)

İstanbul Çekmeköy Doğa Parkı. Heryer yeşillik, çay bahçesi de bulunmakta. Normal parkın dışında, çocuklar için ücretli aktiviteler de yer alıyor.Yazın özellikle panayır alanı gibi. (Menekşe Akgün Coşar)

İstanbul Sultangazi Masal Park! Harika konseptle hazırladılar; yapay göl, bütün masal kahramanları var. Çok renkli bir yer. (Özlem Yenidoğan)

İstanbul Göztepe Özgürlük Parki (Pınar Atıcı Şenyuva)

İstanbul Emirgan'da Pembe Köşk'ün yanındaki park. İzmir Doğal Yaşam Parkı içindeki park (Canan Davran Akın)

İstanbul'da Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi. İçinde çocuk oyun alanı var. Hem doğa hakkında bilgilendiriyor, hem de şehrin içinde nefes alma şansı bulabiliyorsunuz. (Vesile Derya Çakır)

Ankara Dikmen Vadi'deki Çocuk Oyun Köyü. Tahta oyuncaklar, içine kat kat tırmandığınız minik kaleler, evler, değişik şekillerde tırmanma oyuncakları var. Bütün park merdivenden oluştuğu için de hepsi koca bi bulmaca gibi. Lunapark, restoranlar, havuzlar hatta yapay dereler var.Tek sorun yokuş olması ve çok fazla merdiven bulunması. (Sümeyye Nur Kavuncu)

Trabzon'da Harikalar Diyarı Parkı çok güzel. (Nrsvl Yegen Aslan)

Kocaeli'de en guzel parklar, sahil parklari. En beğendiğimiz ise, Sekapark Harikalar Sahili (Yasemin Ersöz)

Tabi ki tartişmasiz Eskişehir Sazova Parki. Gidin görün hak vereceksiniz. (Deniz Yağlı Aydoğan)


Esra Sert/Acemi Anne'yi Face book'ta takip etmek için tıklayın.

Twitter'da takip etmek için tıklayın.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...